Друкувати


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

20.08.2021 м. Дружківка №РМГ/08/0.1/204/21
 
Про розробку проєкту Програми економічного і соціального розвитку Дружківської міської територіальної громади на 2022 рік

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Керівників виконавчих органів Дружківської міської ради, структурних підрозділів виконавчого комітету Дружківської міської ради, організацій, установ, комунальних   підприємств, розташованих на території Дружківської міської територіальної громади, розробити за напрямками діяльності розділи проєкту Програми економічного і соціального розвитку Дружківської міської територіальної програми на 2022 рік (далі – проєкт Програми) та надати до відділу економічного розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради (Коротун) у термін до 01.09.2021.
  2. Рекомендувати керівникам промислових підприємств, розташованих на території Дружківської міської територіальної громади, розробити програми економічного і соціального розвитку на 2022 рік та надати до відділу економічного розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради (Коротун) у термін до 01.09.2021.

3.Відділу економічного розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради (Коротун):

    3.1 забезпечити координацію та методичне забезпечення розробки проєкту Програми;

    3.2 організувати пропускні наради з захисту проєктів програм економічного і соціального  розвитку на 2022 рік основних бюджетоутворюючих підприємств,  розташованих на території Дружківської міської територіальної громади;

3.3 сформувати проєкт Програми за даними виконавчих органів Дружківської міської ради, структурних підрозділів виконавчого комітету Дружківської міської ради, організацій, установ, підприємств, розташованих на території Дружківської міської територіальної громади, у термін до 01.10.2021.

  1. Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради проаналізувати розроблений проєкт Програми і у разі необхідності здійснити стратегічну екологічну оцінку відповідно до вимог Закону України від 20.03.2018 № 2354-VIII «Про стратегічну екологічну оцінку» до 01.12.2021.
  2. Координаційне забезпечення щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ економічного розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради (Коротун).
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олега Полякова, Наталю Слесаренко, Ганну Бузову, Наталію Виниченко та керуючого справами виконавчого комітету Дружківської міської ради Інну Курило відповідно до розподілу обов’язків.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

Міський голова                                                                   Володимир ГРИГОРЕНКО