Друкувати


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

12.02.2018 м. Дружківка №39
 
Про проведення внутрішнього аудиту системи енергетичного менеджменту Дружківської міської ради

 

      З метою зменшення витрат на енергоносії, забезпечення енергетичної ефективності та енергетичного збереження об'єктів бюджетних установ, закладів та комунальних підприємств Дружківської міської ради, відповідно до Національного стандарту України «Системи енергетичного менеджменту. Вимоги та настанова щодо використання» (ДСТУ ISO 50001:2014), керуючись ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Сектору з питань інвестицій відділу економічного аналізу, прогнозування та соціального розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради (Серба):

1.1. Два рази на рік проводити внутрішній аудит системи енергетичного менеджменту Дружківської міської ради у будівлях бюджетної сфери, згідно з затвердженим переліком (додаток).

1.2. Довести дане розпорядження до керівників відповідних структурних підрозділів міської ради.

1.3. Після проведення внутрішнього аудиту системи енергетичного менеджменту надавати на розгляд міському голові узагальнені результати внутрішнього аудиту системи енергетичного менеджменту із зауваженнями та пропозиціями.

2. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Бучук І.О., заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Полякова О.О., Верещагіна Р.О., Слесаренко Н.Є., згідно з розподілом обов’язків.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                 В.С.Гнатенко