Документ № 7/44-18 від 13.06.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

19.06.2018


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

13.06.2018 м. Дружківка №7/44-18
 
Про внесення змін до рішення міської ради від 08.07.2015 №6/57-1 «Про затвердження Положення про механізм справляння та порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території м.Дружківка»

З метою зменшення фінансового навантаження на мешканців міста та соціальної напруги, з урахуванням звернень громадян, положень п.22 розділу I Закону України від 20.12.2016 № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», яким було зменшено удвічі граничний максимальний розмір ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, пункту 3 розділу II Закону України від 07.12.2017 № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА

1. Внести зміни до рішення міської ради від 08.07.2015 №6/57-1 «Про затвердження Положення про механізм справляння та порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території м. Дружківка», а саме: до Положення про механізм справляння та порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території м.Дружківка (додаток).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету та фінансів (Підопригора).            

Міський голова                                                                                       В.С.Гнатенко


Додаток      

                                                                                                           ЗАТВЕРДЖЕНО 

                                                                                                           рішення міської ради

                                                                                                         13.06.2018 № 7/44-18

Зміни до Положення про механізм справляння та порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території м.Дружківка

   У підпункті а) пункту 6.1. розділу VI слово і цифру «1 відсоток» замінити словом і цифрою «0,5 відсотка».

Секретар міської ради                                                                     І.О.Бучук          

    

Зміни до Положення про механізм справляння та порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території м.Дружківка підготовлені міським фінансовим управлінням Дружківської міської ради.

Начальник міського

фінансового управління                                                                  І.В.Трушина

                        Вкладення: