Документ № 7/46-18 від 08.08.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14.08.2018


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

08.08.2018 м. Дружківка №7/46-18
 
Про надання згоди на приватизацію об’єктів комунальної власності

Розглянувши звернення начальника Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Гейченка В.О., відповідно до ст. 10 Закону України від 18.01.2018 № 2269-VII «Про приватизацію державного і комунального майна», керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на приватизацію об’єктів комунальної власності шляхом продажу на електронному аукціоні з умовами, а саме:

- нежитлове приміщення № 3 (4 поверх), загальною площею 68,5 кв.м, за адресою: Донецька обл., м. Дружківка, вул. Соборна, буд. 13;

- будівля кочегарки літ. «Г», загальною площею 141,7 кв.м, за адресою: Донецька обл.,    м. Дружківка, вул. Машинобудівників, буд. 64Г.

2.Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) продаж об’єктів комунальної власності здійснювати згідно з діючим законодавством України.

3. Координаційне забезпечення виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Крамського П.В.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічної, інвестиційної політики та підприємництва (Руденко).

           

Міський голова                                                                                   В.С. ГНАТЕНКО


Пояснювальна записка

д о  п р о е к т у  р і ш е н н я  м і с ь к о ї  р а д и

«Про надання згоди на приватизацію об’єктів комунальної власності»

 

           На адресу виконавчого комітету надійшов лист від фізичної особи Сафонова О.Д. щодо продажу нежитлового приміщення №3, розташованого на 4 поверсі будинку по    вул. Соборна, 13, а також лист від фізичної особи Трейтяк В.В. щодо продажу будівлі кочегарки, розташованої по вул. Машинобудівників, 64.

            Дані об’єкти нерухомості знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста Дружківка, на балансі комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради та Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради відповідно (копії витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності додаються) та знаходяться в переліку об’єктів міської комунальної власності, які підлягають приватизації у 2018 році, затвердженому рішенням міської ради від 14.02.2018 № 7/40-20.

             На виконання статті 10 Закону України від 18.01.2018р. № 2269-VII«Про приватизацію державного і комунального майна» прошу на найближчий сесії міської ради розглянути питання щодо надання згоди на приватизацію вищезазначених об’єктів нерухомості шляхом продажу на електронному аукціоні з умовами відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою КМУ від 10.05.2018р. № 432.

Начальник Управління житлового та

комунального господарства                                                                     В.О. ГЕЙЧЕНКО