Документ № 7/56-12 від 10.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

16.04.2019


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

10.04.2019 м. Дружківка №7/56-12
 
Про встановлення туристичного збору на території Дружківської міської ради

      Відповідно до ст. 10, 268 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI,
ст. 64 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 №2456-VI, Закону України від 23.11.2018
№ 2628–VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків та зборів», керуючись п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

           ВИРІШИЛА:

 

  1. Встановити туристичний збір на території Дружківської міської ради.
  2. Визначити платників податку, базу справляння, податковий період, порядок сплати збору та інші обов’язкові елементи туристичного збору згідно ст. 268 Податкового кодексу України.
  3. Встановити, що справляння збору здійснюється з тимчасового розміщення у таких місцях проживання (ночівлі):

а) готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;

б) житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).

  1. Встановити, що справляння збору здійснюється такими податковими агентами:

а) юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб згідно з підпунктом 268.7.2 пункту 268.7 статті 268 Податкового кодексу України, фізичними особами - підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі), визначених пунктом 3 цього рішення;

б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб з метою їх тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом "б" пункту 3 цього рішення, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму.

  1. Встановити ставку туристичного збору у розмірі 0,5 відсотка – для внутрішнього туризму та 5 відсотків – для в’їзного туризму до бази справляння збору від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.
  2. Податкові агенти сплачують збір щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал.
  3. Прийняте рішення набуває чинності з дня його оприлюднення у місцевих друкованих засобах масової інформації.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Полякова О.О.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів (Підопригора).     

    

Міський голова                                                                           В.С.ГНАТЕНКО