Документ № 7/75-7 від 29.07.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.08.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

29.07.2020 м. Дружківка №7/75-7
 
Про нагородження знаками відмінності Дружківської міської ради

          Розглянувши витяг з протоколу засідання комісії з питань нагородження при виконавчому комітеті міської ради від 10.07.2020 №8 , враховуючи клопотання міських організацій, підприємств та установ, відповідно до  рішення міської ради від  31.08.2016 № 7/13-21 «Про відзнаки Дружківської міської ради», керуючись ст. 25 Закону України   від 21.05.1997 №280/97-ВР  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Нагородити Почесною грамотою    Дружківської   міської ради  за високий професіоналізм , видатні заслуги в галузі  виховання  молоді ,  вагомий внесок  у розвиток  і піднесення авторитету  міста, внесок у забезпечення процесу підготовки фахівців будівельної промисловості та  з нагоди  50-річчя з дня заснування Дружківського житлово-комунального коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури :

-Смирнову Марину Володимирівну, викладача Дружківського житлово-комунального коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури;

- Скакаліну Ірину Вікторівну, викладача Дружківського житлово-комунального коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури;

- Коваленко Ольгу Вікторівну, викладача Дружківського житлово-комунального коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури;

-Дубровського Володимира Васильовича, завідувача господарством Дружківського житлово-комунального коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

  1. Нагородити Почесною грамотою     Дружківської   міської ради  за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління   та з нагоди Дня незалежності України:

-Пархоменко Ларису Сергіївну, вчителя української мови та літератури Дружківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 Дружківської міської ради .

  1. Нагородити Почесною грамотою Дружківської міської ради за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня міста:

- Василенко Жанну Юріївну,  головного спеціаліста з виховної роботи та позашкільної освіти відділу освіти Дружківської міської ради.

  1. Висловити Подяку Дружківської міської ради за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня міста:

-Житченко Ользі Анатоліївні, вчителю  англійської мови Дружківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №17 Дружківської   міської   ради.

 

 

 

 

Секретар міської  ради                                                          В.Б.ГРИГОРЕНКО