Документ № 7/75-28 від 29.07.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.08.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

29.07.2020 м. Дружківка №7/75-28
 
Про надання дозволу Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 Дружківської міської ради Донецької області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дитячий садок» № 4 Дружківської міської ради Донецької області» за адресою: м.Дружківка, вул. Трояндова, 77

Розглянувши заяву Сидоренко Юлії Олександрівни, яка діє на підставі довіреності від 03.07.2020 №283 від імені Дружківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Дружківської міської ради Донецької області від 07.07.2020, про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дитячий садок» № 4 Дружківської міської ради Донецької області»  за адресою: м.Дружківка, вул. Трояндова, 77, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово–комунального господарства та будівництва, згідно зі ст. ст. 12, 92, 123 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-III, ст. 50 Закону України від 22.05. 2003 № 858-IV «Про землеустрій», керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 Дружківської міської ради Донецької області на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дитячий садок» № 4 Дружківської міської ради Донецької області» (код КВЦПЗ 03.02) за адресою: м.Дружківка, вул.Трояндова, 77, орієнтовною площею 1,5 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.
  2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на розгляд та затвердження Дружківській міській раді у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                В.Б. ГРИГОРЕНКО 

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

 

«Про надання дозволу Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 Дружківської міської ради Донецької області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі навчально-виховного комплексу

«Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дитячий садок» № 4 Дружківської міської ради Донецької області» за адресою: м.Дружківка, вул. Трояндова, 77»

 

 

Зазначеним рішенням передбачається надати дозвіл Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 Дружківської міської ради Донецької області  на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дитячий садок» № 4 Дружківської міської ради Донецької області» (код КВЦПЗ 03.02) за адресою: м.Дружківка, вул. Трояндова, 77, орієнтовною площею 1,5 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради..

 Реалізація рішення дозволить звернутись до розробників документації із землеустрою для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, що сприятиме впорядкуванню земельних відносин.

 

 

 

Начальник відділу земельних ресурсів                                                                С.О. Петрусенко