Документ № 7/77-14 від 16.09.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

21.09.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

16.09.2020 м. Дружківка №7/77-14
 
Про надання згоди на передачу з балансу Виконавчого комітету Дружківської міської ради на баланс 45 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області матеріальних цінностей

Розглянувши протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 17 від 09.09.2020 щодо передачі на баланс 45 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області матеріальних цінностей за бюджетною програмою КПКВКМБ 0118110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха», враховуючи необхідність запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

               ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на передачу з балансу Виконавчого комітету Дружківської міської ради на баланс 45 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області матеріальних цінностей з резервного фонду палива, створеного з метою забезпечення населення міста питною та технічною водою шляхом її підвозу, на запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, а саме:

- бензину марки А-92 євро у кількості 500 л загальною вартістю 13 500,00 грн. (тринадцять тисяч п’ятсот грн. 00 коп.);- дизельне пальне євро у кількості 500 л загальною вартістю 13 500,00 грн. (тринадцять тисяч п’ятсот грн. 00 коп.).

2. Виконавчому комітету Дружківської міської ради (Поляков) та 45 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області (Самсоненко) здійснити заходи щодо прийому-передачі матеріальних цінностей, зазначених в п. 1 цього рішення у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Полякова О.О.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

Секретар міської ради                                                                               В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

 

Про надання згоди на передачу з балансу Виконавчого комітету

Дружківської міської ради на баланс 45 Державної пожежно-рятувальної частини

Головного управління ДСНС України у Донецькій області матеріальних цінностей

 

 

 

Даний проект рішення передбачає передачу бензину марки А-92 євро у кількості 500 (п’ятсот) л загальною вартістю 13 500,00 грн. та дизельне пальне євро у кількості 500 (п’ятсот) л загальною вартістю 13 500,00 грн. з балансу Виконавчого комітету Дружківської міської ради на баланс 45 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області у зв’язку з необхідністю запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру. 

 

 

 

 

Заступник міського голови з питань

 діяльності виконавчих органів ради                                                       О.О.ПОЛЯКОВ