Документ № 7/77-19 від 16.09.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

21.09.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

16.09.2020 м. Дружківка №7/77-19
 
Про надання дозволу громадянину Дудкевичу І.Г. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для обслуговування та експлуатації складських приміщень та гаражу (код КВЦПЗ 03.10) за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул.Амурська, 9

Розглянувши заяву громадянина Дудкевича Ігоря Геннадійовича від 28.07.2020 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для обслуговування та експлуатації складських приміщень та гаражу за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Амурська, 9, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва, відповідно до ст.ст. 12, 122, 123 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-III, ст. 50 Закону України від 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрій», керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл громадянину Дудкевичу Ігорю Геннадійовичу на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для обслуговування та експлуатації складських приміщень та гаражу (код КВЦПЗ 03.10) за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Амурська, 9, орієнтовною площею 0,13 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.
  2. Громадянину Дудкевичу Ігорю Геннадійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки представити на розгляд та затвердження міській раді у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

Секретар міської ради                                                                    В.Б. ГРИГОРЕНКО


 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

 

«Про надання дозволу громадянину Дудкевичу І.Г. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для обслуговування та експлуатації складських приміщень та гаражу (код КВЦПЗ 03.10) за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул.Амурська, 9»

 

 

Зазначеним рішення надається громадянину Дудкевичу Ігорю Геннадійовичу на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для обслуговування та експлуатації складських приміщень та гаражу (код КВЦПЗ 03.10) за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Амурська, 9, орієнтовною площею 0,13 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.

 

 Реалізація рішення дозволить громадянину Дудкевичу І.Г. звернутись до розробників документації із землеустрою для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 

 

 

 

В.о. начальника відділу земельних ресурсів                                                       Т.В. МАРЧУК