Документ № 7/77-34 від 16.09.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

21.09.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

16.09.2020 м. Дружківка №7/77-34
 
Про відмову громадянину Московченку О.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність шляхом безоплатної передачі за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Театральна, 5

Розглянувши заяву громадянина Московченка Олександра Михайловича від 25.08.2020 про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність шляхом безоплатної передачі для: ведення садівництва, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів загальною площею 0,33 га  за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Театральна, 5, враховуючи лист відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради від 04.09.2020 №ВИХ.-0.111/123/20, інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єктів нерухомого майна від 28.08.2020 номер довідки 221865088, пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва,  згідно зі ст.ст. 12, 118, 122 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-III, керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити громадянину Московченку Олександру Михайловичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність шляхом безоплатної передачі ведення садівництва, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів загальною площею 0,33 га за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Театральна, 5 у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам наявної містобудівної документації на місцевому рівні.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

 

«Про відмову громадянину  Московченку О.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність шляхом безоплатної передачі за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Театральна, 5»

 

 

Зазначеним рішенням передбачається відмовити громадянину Московченку Олександру Михайловичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність шляхом безоплатної передачі ведення садівництва, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів загальною площею 0,33 га за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Театральна, 5 у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам наявної містобудівної документації на місцевому рівні.

 

 

 

Начальник відділу земельних ресурсів                                                     С.О. Петрусенко