Документ № 7/79-2 від 21.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

27.10.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

21.10.2020 м. Дружківка №7/79-2
 
Про хід виконання Програми розвитку та безпеки дорожнього руху в м. Дружківка на 2019-2023 роки

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузової Г.О. про хід виконання Програми розвитку та безпеки дорожнього руху в       м. Дружківка на 2019-2023 роки (далі - Програма), затвердженої рішенням Дружківської міської ради від 08.11.2019 № 7/63-4 Дружківська міська рада відмічає, що виконання заходів, передбачених Програмою, надало змогу підвищити рівень якості безпеки дорожнього руху, удосконалити надання послуг на міських автобусних маршрутах, оновити рухомий склад автобусних маршрутів для забезпечення доступності транспортних послуг для осіб з обмеженими фізичними можливостями, знизити рівень дорожньо-транспортних пригод.

На сьогоднішній день перевізниками міста оновлено рухомий склад та переобладнано існуючий для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, кількість таких транспортних засобів становить – 9 одиниць.

Для більш зручного і комфортного автобусного руху у місті впроваджено проєкт «EasyWay», який надає змогу відстежити рух громадського транспорту у реальному часі.

Для поліпшення умов дорожнього руху та транспортного обслуговування населення, за рахунок міського бюджету, обладнано зупинки міського транспорту, а саме: встановлено чотири павільйони очікування по вул. Соборній на загальну суму 202 тис. грн.

У поточному році планується придбати та встановити шість павільйонів очікування на загальну суму 180 тис. грн.

Для вирішення питання з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в місті постійно працюють три світлофорних об’єкта на перетинах вул. О. Тихого –                Коростянової Лілі, О. Тихого – Інтернаціональна, Соборна- Машинобудівників. На всіх світлофорних об’єктах виконані роботи по переграмуванню контролерів управління для переводу роботи світлофорів на цілодобовий режим. Регулярно проводиться перевірка зовнішнього стану, циклу роботи на відповідність заданим параметрам. Своєчасно проводиться заміна несправних елементів.

Проведена робота по заміні та ремонту дорожніх знаків, пішохідних огороджень. За звітний період замінено пошкоджених та встановлено нових дорожніх знаків у кількості 300 одиниць, пофарбовано 200 м. пішохідного огородження.

З метою підвищення рівня безпеки руху в місцях розташування закладів освіти різного рівня, відновлено 27 дорожніх знаків: 5.35 «Пішохідний перехід», 1.33 «Діти».

В загальноосвітніх навчальних закладах міста під час проведення тижня безпеки дорожнього руху проведена роз’яснювальна робота з учнями щодо попередження та запобігання дорожньо-транспортного травматизму, культури поведінки на дорозі, визначені безпечні маршрути руху учнів до загальноосвітніх навчальних закладів.

В рамках громадського проєкту виконані роботи з організації безпечного дорожнього руху по вул. Енгельса Ф. на перетині з вул. Матросова, а саме влаштовані «лежачі поліцейські», встановлені відповідні дорожні знаки, нанесено дорожню розмітку, укладено тротуар.

Здійснено поточний ремонт прибудинкових територій та автодоріг, яким охоплено: вул. О. Тихого, Соборну, Машинобудівників, Дружби, мікрорайони 6, 7, 8, 10, Донський, Молоково. Обсяг поточного ремонту склав 18,0 тис. кв.м. на суму 9 млн. грн.

Відбувся капітальний ремонт на двох ділянках доріг: по вул. Волгоградська та                      вул. Н. Откаленко (м-н Молоково), а також пішохідної зони по вул. Космонавтів                    (район магазина «Білорусь»). Обсяг капітального ремонту склав 3,4 тис. м.кв. на суму 1,8 млн. грн.

За кошти обласного бюджету, здійснено капітальний ремонт автодороги по                     вул. Чайковського та по вул. Свободи. Загальна сума робіт склала 35 млн. грн.

На сьогоднішній день розроблено проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт центральної автодороги по вул. Машинобудівників з ремонтом алеї та трамвайного переїзду, капітального ремонту асфальтобетонного покриття ділянки автодороги по вул. Соборна (від вул. Паризької Комуни до вул. Петліна) з ремонтом тротуарів та автодоріг по вулицям: Поштова,  Люксембург Р., Яківлівська.

З метою реалізації даних проєктів управлінням житлового та комунального господарства Дружківської міської ради ведеться робота із залучення позабюджетних джерел фінансування, а саме подаються заявки для участі у різних грантових програмах та конкурсах.

Для освітлення міста у вечірній та нічний час з метою недопущення зростання рівня дорожньо-транспортного травматизму, підприємством електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» Дружківської міської ради (далі - Підприємство) здійснена робота з забезпечення нормативного рівня освітленості автодоріг і вулиць міста, площ та місць масового відпочинку городян. У минулому році Підприємством встановлено 282 світлоточки, у поточному році 315. Станом на 30.06.2020 року на обслуговуванні у Підприємства знаходиться 3340 світлоточок.

На підставі викладеного, керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997                               № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузової Г.О. про хід виконання Програми розвитку та безпеки дорожнього руху в м. Дружківка на 2019-2023 роки взяти до відома.

2.Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) продовжити роботу щодо виконання Програми розвитку та безпеки дорожнього руху в м. Дружківка на 2019-2023 роки.

  1. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.
  2. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

Секретар міської ради                                                                           В.Б. ГРИГОРЕНКО

ДОДАТОК

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА