Документ № 7/79-17 від 21.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

27.10.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

21.10.2020 м. Дружківка №7/79-17
 
Про передачу з комунальної власності територіальної громади міста Дружківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради об’єкта нерухомого майна - нежитлової будівлі, загальною площею 2325,8 кв.м., розташованої за адресою: Донецька обл., м. Дружківка, вул. Машинобудівників, буд. 64.

На виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації  від 01.10.2020 № 1092/5-20 «Про надання згоди на передачу об’єкта нерухомого майна з комунальної власності територіальної громади м. Дружківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Донецької області», яким надано згоду на передачу об’єкта нерухомого майна загальною площею 2325,8 кв.м. розташованого за адресою: Донецька обл., м. Дружківка, вул. Машинобудівників, буд. 64, враховуючи рішення Дружківської міської ради від 19.03.2020 № 7/68-11 «Про погодження пропозиції Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації щодо передачі з комунальної власності територіальної громади міста  Дружківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради об’єкта нерухомого майна – нежитлової будівлі, розташованої за адресою: Донецька обл., м. Дружківка,               вул. Машинобудівників, буд. 64», керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997                               № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

               ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати з комунальної власності територіальної громади міста Дружківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради, об’єкт нерухомого майна нежитлову будівлю, загальною площею 2325,8 кв.м., розташовану за адресою: Донецька обл., м. Дружківка, вул. Машинобудівників, буд. 64, на земельній ділянці площею 0,5568 га (кадастровий номер 1411700000:00:010:0883).
  2. Координаційне забезпечення щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва                                           (Мелікбегян).

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                              В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка

д о  п р о є к т у  р і ш е н н я  м і с ь к о ї  р а д и

 

«Про передачу з комунальної власності територіальної громади міста  Дружківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради об’єкта нерухомого майна - нежитлової будівлі, загальною площею                 2325,8 кв.м., розташованої за адресою: Донецька обл., м. Дружківка,                                         вул. Машинобудівників, буд. 64»

 

 

             На адресу виконавчого комітету надійшов лист заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Костюніної Ю.О. від 15.10.2020 № 0.6/16/1824/0/2-20, щодо прийнятого розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації  від 01.10.2020 № 1092/5-20 «Про надання згоди на передачу об’єкта нерухомого майна з комунальної власності територіальної громади                  м. Дружківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Донецької області», яким надано згоду на передачу об’єкта нерухомого майна за адресою: Донецька обл., м. Дружківка, вул. Машинобудівників, буд. 64, де на теперішній час знаходяться 3 обласних комунальних заклади. З 2015 року дана будівля фінансується за рахунок коштів обласного бюджету на утримання цих закладів.

             Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» просить розглянути питання щодо передачі Донецької обласної державної адміністрації щодо передачі об’єктів нерухомого майна за адресою: Донецька обл., м. Дружківка, вул. Машинобудівників, будинок 64, з комунальної власності територіальної громади міста  Дружківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради.

 

 

 

Начальник Управління житлового

та комунального господарства                                                                В.О. ГЕЙЧЕНКО