Документ № 7/79-18 від 21.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

27.10.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

21.10.2020 м. Дружківка №7/79-18
 
Про надання згоди комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради на передачу завершених об’єктів основних засобів після будівництва на баланс комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради

Розглянувши лист начальника комунального підприємства «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради Книгіна С.В. від 11.08.2020 № 318 щодо передачі завершених об’єктів основних засобів після будівництва по робочим проєктам «Будівництво «під ключ» нової споруди невиробничого призначення «Мотузковий парк» у Парку культури та відпочинку по вул. Соборна м.Дружківка» та «Будівництво майданчику для розміщення скейт-парку на території Дружківського парку культури та відпочинку, м.Дружківка, Донецької області» на баланс комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради (Евтушенко) для подальшої експлуатації та обслуговування, з метою ефективного використання комунального майна, враховуючи Декларацію про готовність до експлуатації об’єкта, що за класом наслідків (відповідності) належить до об’єктів з незначними наслідками (СС1) від 24.06.2019р. № ДЦ 141191751732, відповідно до пункту 10 Переліку  будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від  07.06.2017 № 406, керуючись ст.ст. 25, 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

               ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради на передачу завершених об’єктів основних засобів після будівництва по робочим проєктам «Будівництво «під ключ» нової споруди невиробничого призначення «Мотузковий парк» у Парку культури та відпочинку по вул. Соборна м.Дружківка» та «Будівництво майданчику для розміщення скейт-парку на території Дружківського парку культури та відпочинку, м.Дружківка, Донецької області» на баланс комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради.

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради  (Книгін) та комунальному підприємству «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради (Евтушенко) здійснити заходи щодо прийому-передачі об’єктів визначених в п.1 цього рішення, у порядку передбаченому чинним законодавством України.    

  1. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є. та Бузову Г.О. відповідно до розподілу обов’язків.

  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

Секретар міської  ради                                                                                 В.Б. ГРИГОРЕНКО