Документ № 7/79-35 від 21.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

27.10.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

21.10.2020 м. Дружківка №7/79-35
 
Про надання дозволу акціонерному товариству «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул.Привокзальна, 5А

Розглянувши заяву представника АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» Старицького М.В. від 15.10.2020 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Привокзальна, 5А, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва, відповідно до ст.ст. 12, 122, 123 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-III, ст. 50 Закону України від 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрій», керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл акціонерному товариству ««ДТЕК Донецькі електромережі» (ЄДРПОУ 00131268) на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗ 14.02) за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул.Привокзальна, 5А, орієнтовною площею 0,6 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.
  2. Акціонерному товариству «ДТЕК Донецькі електромережі проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки представити на розгляд та затвердження міській раді у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

Секретар міської ради                                                                    В.Б. ГРИГОРЕНКО


 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

 

«Про надання дозволу акціонерному товариству «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул.Привокзальна, 5А»

 

 

Зазначеним рішення надається дозвіл акціонерному товариству ««ДТЕК Донецькі електромережі» (ЄДРПОУ 00131268) на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗ 14.02) за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул.Привокзальна, 5А, орієнтовною площею 0,6 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.

 

 Реалізація рішення дозволить приватному акціонерному товариству «ПРОДОВОЛЬЧА СПІЛКА» звернутись до розробників документації із землеустрою для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 

 

 

 

Начальник відділу земельних ресурсів                                                                С.О. ПЕТРУСЕНКО