До відома службовців

Про навчання

 

На освітньому порталі «Дія «Цифрова освіта» започатковано курс Міністерства цифрової трансформації України за підтримки USAID/UК aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ТАР AS» «Відкриті дані для державних службовців».

З матеріалів курсу можна дізнатись про відкриті дані, їх цінність для влади, бізнесу та громадськості, застосовування принципів Міжнародної хартії вікритих даних, впровадження внутрішніх  нормативно-правових документів, знеособлення та аудиту даних.

Після проходження курсу надається сертифікат обсягом 0,2 кредиту ЄКТС. Зареєструватись на курс можна за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/open-data


Про навчання

На освітньому порталі «Дія «Цифрова освіта» започатковано курс Міністерства цифрової трансформації України за підтримки проєкту «Права людини для України», який впроваджується ПРООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії «Доступ до публічної інформації».


Освітній серіал спрямований на підвищення рівня знань законодавства з доступу до публічної інформації, запобігання порушенням прав громадян на інформацію, у зв'язку з необrрунтованим обмеженням доступу, прискорення процесу оцифрування інформації та використання інтернет-­технологій під час оприлюднення та взаємодії з громадянським суспільством.


Після проходження курсу надається сертифікат обсягом 0,2 кредиту ЄКТС. Зареєструватись на курс можна за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/access-to-public-information