Громадська приймальня

 Контактний телефон громадської приймальні +38(06267)4-31-85  / службовий кабінет №106

Особистий прийом громадян

Графік проведення виїзних прийомів

Гаряча лінія 

Урядова “гаряча лінія” для громадян з порушенням слуху!

Чергова цілодобова служба "1505", (06267) 4-21-55, (050) 032 67 89 

Порядок організації проведення керівництвом  виконкому Дружківської міської ради  особистих прийомів  громадян

Порядок опрацювання та розгляду письмових звернень громадян у виконкомі Дружківської міської ради 

Порядок організації проведення керівництвом виконавчого комітету Дружківської міської ради особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, особистих, спільних, виїзних, прийомів громадян з питань, що належать до компетенції виконавчого комітету Дружківської міської ради

Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій у Дружківській міській раді

Положення про порядок проведення «Дня контролю» результатів розгляду звернень громадян у виконкомі Дружківської міської ради

Положення про комісію виконкому Дружківської міської ради з питань розгляду звернень громадян

Положення про "Гарячу лінію" телефонного зв'язку з населенням з питань, що належать до компетенції виконавчого комітету Дружківської міської ради 

Зразок звернення на ім'я керівника виконавчого комітету Дружківської міської радиАналітична інформація 

2019 рік 1-й квартал 

2019 рік перше півріччя

2019 рік 9 місяців

2019 рік

2020 рік  1-й квартал

2020 рік  перше півріччя

2020 рік 9 місяців

 

 

  ПОВІДОМЛЕННЯ

До уваги громадян

У зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-Co V-2» та на виконання пункту 19 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року № 2, на період карантину проведення особистих прийомів громадян тимчасово скасовано до особливого розпорядження.

Громадянам, які мають бажання звернутися до виконавчого комітету Дружківської міської ради, прохання звертатись письмово за поштовою адресою: вул. Соборна, 16, м. Дружківка, 84205, або на офіційну електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На час скасування прийомів громадян у приміщенні виконавчого комітету Дружківської міської ради на першому поверсі розміщено скриньку «Для звернень громадян».


Про початок роботи сервісу «Е-ДОВІДКА» на сайті Донецької облдержадміністрації

          На офіційному веб-сайті облдержадміністрації з квітня 2019 року розпочав роботу автоматизований інтерактивний консультаційно-інформаційний сервіс  "Е-ДОВІДКА", на якому постійно актуалізується інформація з питань, які найчастіше порушуються громадянами у зверненнях. Також на сервісі можна отримати інформацію щодо контактних даних структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, виконавчих органів міських рад, рад об’єднаних територіальних громад, територіа льних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади для уточнення інформації.

           Зайти на сервіс «Е-ДОВІДКА» можна через офіційний сайт облдержадміністрації або через банер «Е-ДОВІДКА» на головній сторінці офіційного сайту Дружківської міської ради -  https://druisp.gov.ua/ –  з посиланням на ресурс https://dn.gov.ua/.