ПОВІДОМЛЕННЯ

 Рішення міської ради від  05.07.2017  №7/28-27   "Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації - детального плану території, розташованої за адресою:  м. Дружківка, вул. Свободи, 21, для розміщення магазину (об’єкт торгівельного призначення)


Про результати проведення громадського обговорення (слухань) щодо встановлення тарифу на перевезення пасажирів у міському електротранспорті


 

Інформація про результати проведення громадського обговорення (слухань) щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території Дружківського парку культури та відпочинку за адресою: вул. Соборна, м. Дружківка »


 

Оголошення «Про проведення громадських обговорень щодо встановлення пам’ятника українського Козака на  площі Соборній міста Дружківка»

     Відділ з питань культури, сімї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради оголошує громадські обговорення  щодо встановлення пам’ятника українського Козака на  площі Соборній міста Дружківка. З матеріалами громадського  обговорення можна ознайомитись на офіційній web-сторінці Дружківської міської ради. Пропозиції чи зауваження надавати до відділу з питань культури, сімї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (каб. 206,207) та за телефоном 4-33-30.

Інформаційна записка

Ескіз пам`ятника