Громадські слухання та обговорення

Інформаційне повідомлення

про електронні консультації з громадськістю

Доводимо до зацікавлених осіб про те, що відділом освіти Дружківської міської ради заплановано інформування про хід виконання Програми  розвитку  позашкільної освіти  міста Дружківка на 2016-2020 роки (далі Програма).                          

Ініціатор консультацій: відділ освіти Дружківської міської ради (далі  відділ освіти).

Результати виконання Програми: створення умов для забезпечення доступності позашкільної освіти, творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей та молоді міста, організації їх змістовного дозвілля в позаурочний час; покращення стану позашкільної освіти в умовах удосконалення нормативно - правової бази; створення умов для подальшого розвитку позашкільної освіти; упровадженню заходів щодо збереження мережі позашкільних навчальних закладів різних типів; зміцненню матеріально-технічної бази закладів закладів позашкільної освіти; задоволенню освітньо-культурних потреб, а також потреб у професійному самовизначенні і творчій самореалізації дітей, залучених до здобуття позашкільної освіти; створенню ефективної системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів позашкільних навчальних закладів.

         Зауваження та пропозиції приймаються до 13.07.2020 на електронну адресу відділу освіти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  у довільній формі з поміткою  «громадські консультації».

Консультацію можно отримати за телефоном: 0990438972.

         Відповідальна особа:  Василенко Жанна Юріївна, головний спеціаліст з питань виховної роботи та позашкільної освіти відділу освіти Дружківської міської ради.

           Термін і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 13.07.2020 на веб-сайті виконавчого комітету Дружківської міської ради - https://druisp.gov.ua/.

    З інформаційною довідкою можна ознайомитися за посиланням https://osvitadru.ucoz.org/news/pro_khid_vikonannja_programi_rozvitku_pozashkilnoji_osviti_m_druzhkivka_na_2016_2020_roki/2020-06-19-27


 

 Звіт

 за результатами публічного громадського обговорення (електронних консультацій з громадськістю)

 

  1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення;

Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради.

  1. Зміст питання або назва проекту акта, що виносились на обговорення;

Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху.

3.Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні;

Мешканці та гості міста різних вікових та соціальних категорій, представники громадськості.

4.Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення;

У ході обговорення проекту «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху» пропозиції та зауваження не надходили.

  1. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень;

Пропозиції та зауваження не надходили.

  1. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення.

У зв’язку з відсутністю пропозицій проєкт рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху» залишити без змін.


Інформаційне повідомлення

про результати  проведення громадського обговорення (електронних консультацій з громадськістю)

 

Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», у період з «22» травня по «12» червня 2020 року оприлюднювало на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради у розділі «Громадські слухання, обговорення» проєкт рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху»  (далі – проєкт рішення).

Метою проєкту рішення є: розвиток підприємницької діяльності; збільшення надходжень коштів до місцевого бюджету; забезпечення мешканців міста якісним транспортним обслуговуванням.

13 червня 2020 року оприлюднення проєкту рішення завершено. Зауваження та пропозиції до проєкту рішення до Управління житлового та комунального господарства не надходили.

Інформаційне повідомлення про результати  проведення громадського обговорення


Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю


Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах


 

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення

Доводимо до зацікавлених осіб про те, що Дружківською міською радою заплановано прийняття міської комплексної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та постраждалих учасників Революції Гідності, а також членів їхніх сімей на 2020-2021 роки.                          

Ініціатор консультацій: управління соціального захисту населення Дружківської міської ради (далі – управління).

Наслідки реалізації програми: соціальна, фінансова,  правова  та  психологічна  підтримка,  соціальна адаптація, професійна  реабілітація  учасників  антитерористичної  операції,  операції Об’єднаних  сил, членів їх сімей та членів родин Героїв Небесної Сотні, створення умов для поліпшення їх життя.

         Зауваження та пропозиції приймаються до 26.05.2020 на електронну адресу управління: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., у довільній формі з поміткою  «громадське обговорення».

Консультацію можно отримати за телефоном: 066 105 93 69.

         Відповідальна особа:  Мохно Олена Іванівна –  начальник відділу пільг управління.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 26.05.2020 на веб-сайті виконавчого комітету Дружківської міської ради - https://druisp.gov.ua/.

З проєктом рішення можна ознайомитися за посиланням https://druisp.gov.ua/component/documents/8745:pro-zatverdzhennia-miskoi-kompleksnoi-prohramy-sotsialnoho-zakhystu-uchasnykiv-antyterorystychnoi-operatsii-operatsii-obiednanykh-syl-ta-postrazhdalykh-uchasnykiv-revoliutsii-hidnosti-a-takozh-chleniv-ikhnikh-simei-na-2020-2021-roky