Ініціативна група

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради привиконавчому комітеті Дружківської міської ради, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України №1109 (1109-2011-п) від 20.10.2011, № 688 (688-2014-п) від 26.11.2014, № 234 (234-2015-п) від 08.04.2015), для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики розпочинає роботу із формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Дружківської міської ради.

Для участі  в установчих зборах до ініціативної групи необхідно податизаяву (додаток №1)у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви необхідно додати належним чином засвідчені документи, передбачені Типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України №1109 (1109-2011-п) від 20.10.2011, № 688 (688-2014-п) від 26.11.2014, № 234 (234-2015-п) від 08.04.2015), в тому числі: рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності); біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства; копії всіх документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства; інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Звертаємо Вашу увагу на те, що до заяви необхідно додати згоду особи, яку делегує інститут громадянського суспільства для роботи у Громадській раді, на оприлюднення і обробку її персональних даних, зазначених у біографічній довідці та документах, що подаються ініціативній групі.

Документи надавати Голові ініціативній групі Василенко Ж.Ю. (вул. Дорошенко, 1, п. Райск) у термін до 27 жовтня 2015 року включно - щопонеділка з 09.00 до 11.00, вівторок - п′ятниця – за попереднім узгодженням 4-01-28  (крім вихідних та святкових днів). Датою подання пакету документів на участь в установчих зборах є дата їх надходження до Голови ініціативної групи. Приймання заяв в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення.

E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для довідок:  (6267)40128 або (6267)42152

В обов’язковому порядку електронні копії вказаних документів надсилати на вказані вище електронні адреси.

Склад ініціативної групи: (затверджений розпорядженням міського голови від 18.08.2015 року)

-  Василенко Жанна Юріївна;

-  Мацко Тетяна Миколаївна;

-  Мамцева Ірина Валеріївна.До уваги інститутів громадянського суспільства м. Дружківка

Запрошуємо  усі інститути громадянського суспільства, які надали заяви на  участь у створенні ініціативної групи щодо формування  громадської ради прибути на засідання  яке відбудеться в адміністративній будівлі Дружківської міської ради вул. Леніна, 16 каб. № 116  18.08.2015 о 14.00.

 


 

Зразки документів   


ПОВІДОМЛЕННЯ

Ініціативної групи з підготовки установчих зборів

Громадської ради при виконкомі Дружківської міської ради

 

     Повідомляємо, що установчі збори для формування складу Громадської ради при при виконкомі Дружківської міської ради відбудуться 26 листопада  2015 р. о 14.00 за адресою м. Дружківка, вул. Леніна, 16,  мала зала.

Реєстрація учасників установчих зборів розпочнеться о 13:20 і триватиме до 13:50.

Участь в установчих зборах для формування складу Громадської ради при виконкомі Дружківської міської раді беруть кандидати, делеговані інститутами громадянського суспільства, згідно зі списком.

      Відповідно до пункту 7 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

   Учасникам установчих зборів при собі мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

  Голова ініціативної групи                                                          Ж.Ю.Василенко


Список кандидатів

до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах 26.11.2015

з/п

Повна назва ІГС

Делегований представник

1

Дружківське міське відділення союзу «Чорнобиль»

Бакуш А.В.

2

Первинна організація профспілки металургів і гірників України Публічного акціонерного товариства «Дружківський завод металевих виробів»

Сівко Є.Ф.

3

Міське товариство квіткарів-аматорів «Ромашка»

Безродня А.П.

4

Дружківська міська спілка жінок

Шмидт Н.К.

5

Дружківська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

Мацко Т.М.

6

ГО «Патріоти Дружківки»

Макеєва М.В.

7

ГО «Асоціація професійних видів єдиноборств»

Страшненко В.М.

8

ГО Слов’янський спортивний екологічний центр «Святогор′є»

Василенко Ж.Ю.

9

Первична профспілкова організація публічного акціонерного товариства «ГРЕТА»

Кравченко Є.В.

10

Професійна спілка працівників державних установ та установ соціальної сфери м.Дружківка

Самойлова В.В.

11

Дружківська міська організація ветеранів України

Блудов М.І.

12

Дружківська Організація роботодавців підприємців

Назаров А.В.

13

ГО «Громада. Дружківка»

Кірикова І.М.  

14

Громадська Спілка «Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас»

Суховерха Ю.В.

15

Дружківська міська координаційна рада

Березуцький В.М.

16

ГО ветеранів війни, праці і пенсіонерів ВАТ «ДЗГА» «Ветеран»

Лагута Ю.В.

17

Міська організація товариства сприяння обороні України

Довбня  І.Г.

18

ГО «ХПЦ Логос»

Оганов Е.Г.

19

Міська літературна організація «Поетичні вітражі» - первинний осередок всеукраїнського національного культурно-просвітницького товариства «Руське зібрання»

Болотенкова О.В.

20

Дружківський міський осередок ГО «Українське Реєстрове Козацтво»

Серебрянников М.В.

21

ГО «Дружківська міська рада директорів промислових підприємств»

Мазурін В.В.

                                                                                

 інформація про діяльність

біографічні довідки

Протоколи