space0.jpgScreenshot 2021-11-03 at 10-31-57 Головна — Дружківська міська рада.pngedit9.jpgspace0.jpg

СПРИЯННЯ РОБОТОДАВЦЯМ В ЗАЙНЯТОСТІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Кабмін постановою від 8 вересня 2015 № 696 затвердив Порядок здійснення заходів щодо сприяння зайнятості, поверненню коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, яка набрала чинності 25 вересня 2015 року.

Дія затвердженого Порядку не поширюється на роботодавців, які є бюджетними установами .

    До заходів сприяння зайнятості відносяться:

- компенсація зареєстрованому безробітному з числа переселенців фактичних транспортних витрат на переїзд в іншу адміністративно-територіальну одиницю місця працевлаштування ;

- компенсація зареєстрованому безробітному з числа переселенців для проходження попереднього медичного та наркологічного огляду , якщо це необхідно для працевлаштування ;

- компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа переселенців ;

- компенсація витрат роботодавця, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб , на перепідготовку та підвищення кваліфікації таких осіб.

Заходи щодо сприяння зайнятості можуть проводитися одночасно або окремо щодо кожної внутрішньо переміщеної особи .

 Фінансування зазначених заходів здійснюється в межах терміну дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. У разі закінчення строку дії довідки фінансування призупиняється, а після продовження терміну поновлюється.
Компенсація витрат роботодавцю на оплату праці виплачується в межах коштів Фонду загальнообов`язкового державного соцстрахування на випадок безробіття (далі - Фонд) та Фонду соцзахисту інвалідів ( у разі працевлаштування інваліда).

  Роботодавець, який працевлаштував зареєстрованого безробітного переселенця, для отримання компенсації протягом 2 місяців з дня працевлаштування подає до центру зайнятості заяву про компенсацію витрат на оплату праці в довільної форми та копії трудового договору .

    У разі звільнення працівника, за якого виплачувалася компенсація витрат на оплату праці до закінчення терміну збереження гарантій зайнятості або навчання протягом 12 місяців з дня працевлаштування, сума перерахованих коштів повертається роботодавцем у повному обсязі до бюджету Фонду або Фонду соціального захисту інвалідів залежно від джерела компенсації. Рішення про повернення коштів роботодавцем приймається керівником базового центру зайнятості і оформляється наказом .

    За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Дружківського міського центру зайнятості : тел 4-47-22.

“На часі — модернізація державної служби зайнятості”

“Запобіганню вивільнення працівників сприяє служба зайнятості”

Для жителів Донецької та Луганської областей стартує в рамках проекту «Швидке реагування на соціальні на економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб (надалі ВПО) в Україні» програма «Організація тренінгових навчань із розвитку навичок підприємництва для для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей у 8 регіонах України, які мають намір започаткувати або відновити підприємницьку діяльність, яка розпочинає проведення серії тренінгів із розвитку підприємництва».

         Мета проекту: підтримати економічне відновлення на місцевому рівні та покращити умови життя шляхом створення можливостей щодо зайнятості та отримання доходу, а також посилити здатність постраждалого населення до працевлаштування та його життєстійкості.

         Бенефіціари проекту: ВПО, особи, які повертаються додому, місцеві громади,місцеві органи влади, місцеві підприємства, місцеве населення.

         З метою інформаційної підтримки та створення безперешкодних умов для участі у проекті найширшого кола бажаючих  прошу безкоштовно розмістити на офіційному порталі Дружківської міської ради, веб-екрані міста та у газеті «Дружковский рабочий» інформацію про можливість участі у конкурсі наступного змісту:

Программа «Организация и проведение тренингов по развитию навыков предпринимательства для внутренне перемещенных лиц и местного населения, которые планируют открыть или возобновить предпринимательскую деятельность»

         Бесплатные пятидневные тренинги по самозанятости будут проводится в  Краматорске 21.09.2015 — 25.09.2015, 28.09.2015 — 02.10.2015.

В программе могут принять участие:

  • Лица из числа местного населения (обязаны подтвердить место своей регистрации).
  • Лица, которые имеют официальный статус внутренне перемещенного лица.

Желающие принять участие в тренингах должны лично:

  • Зарегистрироваться на сайте программы www.vpo-stady.org, пройти анкетирование и тестирование.
  • Переслать Организатору обучения на электронный почтовый адрес Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скан-копии 1,2 страницы паспорта, справки внутренне перемещенного лица (при наличии).
  • Пройти телефонное собеседование с Организатором обучения.

         Все организационные вопросы решаются через систему сообщений электронной почты или в телефонном режиме согласно указанных контактов на интернет странице Программы  www.vpo-stady.org.

         Информационный партнер Программы — Государственная служба занятости (Дружковский центр занятости, тел. 4-24-94)

  • ban contact
     
  • ban contact
     
  • ban contact
     
  • ban contact
     
  • ban contact
     

Фотогалерея

Misto 14
Misto 14
Misto 08
Retro 63