Про роботу комунального підприємства «Комсервіс»

«Тариф на управління будинками у першому кварталі 2021 року підвищуватися не буде», - про це зазначив директор комунального підприємства «Комсервіс» Олег Радіонов під час апаратної наради, що відбулася 15 лютого 2021 року під керівництвом міського голови Володимира Григоренка.

Олег Радіонов прозвітував про виконання підприємством плану проведення ремонтних робіт у лютому цього року. В першу чергу він зазначив, що у 2021 році внаслідок збільшення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму місячний фонд заробітної плати з урахування ЄСВ збільшився на суму близько 300,0  тис грн. Середній рівень заробітної плати за 2020 рік складав 5 770 грн, а у лютому цього року збільшився до 7 153 грн. Наразі при  розрахунку діючих тарифів на управління будинками враховувався показник мінімальної заробітної плати,  який діяв станом ще на 1 січня 2020 року – 4 723 грн., а станом на 1 січня 2021 року цей показник збільшився вже на 1 277 грн. та склав 6 тис. грн. «Але ж все ж таки, враховуючи низький рівень доходів населення,  збільшення тарифу у першому кварталі 2021 року не буде»,- зазначив директор комунального підприємства. Але ж наголосив, що невідповідність передбаченої у тарифі заробітної плати її фактичному розміру значною мірою ускладнює фінансовий стан підприємства та звужує можливості щодо придбання необхідних матеріалів, інструменту, спецодягу тощо.

 

Які ж роботи виконало комунальне підриємство «Комсервіс» протягом лютого?

 

  1. Прибирання прибудинкової території.

У лютому додатково придбано 2 тони технічної солі, тож посипочний матеріал наявний у достатній кількості.  Для механічного розчищення територій від снігу було задіяно три трактори. Протягом звітного періоду механічна розчистка здійснювалася два рази.  Для забезпечення  безперебійної організації  виїзду техніки своєчасно проведені торги  у системі PROZORO й на 2021 рік укладений договір на придбання 8 тис. літрів дизельного палива для заправки тракторів.

  1. Обстеження димовентиляційних каналів.

Сформована бригада робітників у лютому здійснила обстеження 23 житлових будинків.

  1. Роботи з технічного обслуговування електромереж.

Здійснений монтаж 20 світильників з датчиками руху у будинку по вул. Смоленська, 10. Крім того, встановлено 9 світильників по вул. Космонавтів, 41, замінено 57 лампочок у під’їздах, виконаний ремонт електрощитових у будинках по вул. Косарєва 4, Машинобудівників 38, Новосибірська, 2 та Козацька, 60. Встановлені електролічильники по вул. Соборна, 21 та Машинобудівників, 48. Здійснений ремонт  електромереж  у житлових будинках по вул. Козацька 56, П. Комуни 81, Космонавтів 43 та Космонавтів, 3.

  1. Цілодобове чергування диспетчерів аварійної служби.

За 15 днів лютого до аварійної служби надійшло 44 звернення, до диспетчерської служби підприємства - 166 звернень. Аварійної бригада здійснила 39 виїзди. Більшість викликів стосувалася засмічення каналізації між поверхами будинків.

  1. Диспетчерське обслуговування ліфтів.

Здійснюється цілодобово. На електропостачання ліфтів у місяць використовується близько 30 тис. кВт електроенергії, вартість якої складає 50,4 тис. грн.  Технічне обслуговування ліфтів здійснюється підрядною організацією, розрахунки з якою виконуються вчасно та у повному обсязі. Сума складає 78,7 тис. грн. на міс.

  1. Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових мереж тепло-, водопостачання та водовідведення.

У лютому для забезпечення поточних потреб у матеріалах для ремонту внутрішньобудинкових мереж  проведені торги у системі PROZORO та укладені договори на придбання труб на суму 20,0 тис. грн.

  1. Ремонт житлових будинків.

Розпочатий поточний ремонт покрівлі будинка по вул. Петліна, 7, Космонавтів, 52 та Дружби, 89. Здійснено засклення вікон у  9 будинках, заміну каналізаційної мережі по вул. Енгельса, 77, Чернігівська, 4, Соборна, 15а, Космонавтів, 28 та Смоленська, 2, а також ремонт системи опалення вул. Космонавтів, 18 та мережі водопостачання по вул. П.Комуни, 73. Здійснений ремонт першого під’їзду по вул. Космонавтів, 41 та піддашків по вул. Козацька, 68. Розпочатий ремонт під’їздів за адресами: вул. Індустріальна, 7 та Новгородська, 2. Виконаний ремонт тріщин на фасаді будинків по вул. Матросова, 12 та Новгородська, 18.