У Дружківці жінок привітали зі святом весни

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання - пов’язане з жінкою. Не обійшло увагою це прекрасне свято й мешканок нашого міста.

Напередодні свята 5 березня в палаці культури «Етюд» відбувся святковий концерт. Представниць прекрасної статі привітав зі святом  міський голова Володимир Григоренко. Побажав міцного здоров'я, величезного щастя, кохання й добра. «Для нас, чоловіків, весна по-справжньому настає лише тоді, коли ви усміхаєтесь та радієте. Повірте, це надає нам наснаги, надихає на підкорення нових висот. Бажаю, щоб ваші серця належали тим, хто любить і обожнює вас, щоб кожен день ви відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку! Кохайте самі і будьте завжди коханими, залишайтеся такими ж неповторними і ніжними! Щастя вам, радості й удачі завжди і в усьому!» - наголосив Володимир Григоренко.

Програма святкового концерту виявилася надзвичайно насиченою та різноманітною. Акцент на досягненнях, творчі виступи, подарунки та теплі слова лунали на адресу жіночої половини дружківської громади. Яскраві концертні номери у виконанні солістів і творчих колективів міста подарували гостям свята чудовий настрій. Зал щирими оплесками вітав митців сцени. Чудовим подарунком для всіх присутніх стала виставка декоративно-прикладного мистецтва, яка тривала у фойє міського палацу культури «Етюд».  

ds6f45sdf4s (1).jpg

ds6f45sdf4s (2).jpg

IMG_4255.jpgIMG_4172.jpgIMG_4180.jpgIMG_4202.jpgIMG_4208.jpgIMG_4218.jpgIMG_4240.jpgds6f45sdf4s (3).jpg