Оголошено конкурс «Наша громада» для територіальних громад від телеканалів ICTV та СТБ

29 березня 2021 року оголошено конкурс «Наша громада» для територіальних громад, організований телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Мета конкурсу донести широкій авдиторії інформацію про реформу місцевого самоврядування та показати конкретні історії успіху територіальних громад; розповісти в ефірі українських національних телеканалів про досягнення та досвід обраних громад; привернути увагу до реформи місцевого самоврядування через участь громадян у відборі громад-учасниць конкурсу; продемонструвати успішні місцеві проєкти, зміцнити довіру до місцевого самоврядування, ініціативності та активності жителів громад; стимулювати та підтримати розвиток територіальних громад.

 

Проєкт має втілювати важливу, актуальну, корисну місцеву ініціативу, яка сприятиме розвитку територіальної громади.

 

Громада може подати ЛИШЕ ОДИН проєкт в одному з таких напрямів:

 

 • освіта;
 • медицина;
 • комунальна сфера;
 • розвиток підприємництва;
 • туризм;
 • екологія;​​​​​​
 • ініціативи для людей поважного віку;
 • залучення молоді;
 • лідерство жінок;
 • культура;
 • інклюзія;
 • інше.

Громада отримає грошовий приз у розмірі 500 тис. грн. на реалізацію свого проєкту.

Відбір громад-переможців буде проводитись за результатами інтернет-голосування, буде відібрано 13 громад-учасниць, які мають найбільшу підтримку та 13 громад-учасниць, які отримали найвищі бали за результатами голосування експертного журі. Громади-учасниці можуть агітувати людей голосувати за їхні проєкти. Кожна людина може підтримати по 5 різних проєктів, поставивши відмітку «Проголосувати».

 

Голосування на сайті відбувається з 10.05.2021 до 31.05 2021 року.

Підсумки інтернет-голосування та голосування експертного журі будуть опубліковані 10.06.2021 року на сайті конкурсу.

 

Упродовж червня-вересня телеканали ICTV та СТБ познайомлять українців із фіналістами конкурсу «Наша громада» в ефірі програм «Факти» та «Вікна».

 

Із 14.08.2021 до 27.09 2021 року проходитиме фінальне оцінювання лише членами експертного журі, які вивчатимуть кожен проєкт громади на підставі інформації та даних, що містяться в детальному описанні та додатках до нього.

 

Виграє та громада, яка отримає максимальну кількість балів порівняно з іншими учасниками.

 

Оголошення переможця конкурсу відбудеться під час урочистої події у студії ICTV, куди будуть запрошені представники 26 громад-фіналістів та члени експертного журі. Сюжет про громаду-переможницю, її проєкт та вручення призу ви побачите в ефірі «Фактів» 30 вересня о 18:45.

 

Для участі у даному конкурсі необхідно заповнити нижчезазначену інформацію та надати відділу економічного розвитку до 20.04.2021 на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для відбору проєкту, який буде подано від нашої громади.

 

 

 1. Анотація, яка включає опис проблеми та шляхів вирішення (не більше 500 знаків)
 2. Детальний опис ідеї проєкту (не більше 1500 знаків)
 3. Етапи реалізації (не більше 1500 знаків)
 4. Бюджет проєкту має передбачати внесення учасником або залученими ним партнерами загального внеску в реалізацію проєкту не менше 20% загальної вартості Проєкту у формі 1) матеріалів та/або сировини; 2) обладнання та/або послуг; 3) фінансового внеску; 4) майнового внеску; 5) трудового внеску.
 5. Очікувані результати проєкту (не більше 500 знаків)
 6. Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту? (не більше 500 знаків)
 7. Хто буде користуватися результатами проєкту? (не більше 500 знаків)
 8. Яку територію громади охопить проєкт? (не більше 500 знаків)
 9. Додати фото (файл JPEG/PNG, розмір від 900 кб, min 1200px по довгій стороні. Світлина не повинна містити видимих водяних знаків, підписів, або персональної інформації)