Підтримай Дружківську міську територіальну громаду

Майже 300 громад подали заявки на участь у конкурсі «Наша громада», серед яких й Дружківська міська територіальна громада. Прийом заявок на конкурс вже завершився. До 7 травня включно команда конкурсу опрацьовувала всі отримані заявки, яких в останні дні надійшло дуже багато. Представники громад подавали анкети, де описували проєкти, які прагнуть реалізувати.

Усього на конкурс надійшло 289 заявкок від громад, із них 6 не прийняті, адже їхні анкети не відповідали умовам конкурсу. У підсумку до голосування допущено 283 громади,

За напрямами анкети розділилися таким чином: туризм - 78, культура - 47, екологія - 31, залучення молоді - 27, медицина та комунальна сфера - по 16, інклюзія, розвиток підприємництва та освіта - по 11, ініціатива для людей поважного віку - 10, а лідерство жінок - 2 заявки. Майже однаково розподілились заявки за типом громади: міських - 96, сільських - 95 і селищних - 92.

З 10 по 31 травня проходитиме голосування за проєкти громад, які потраплять до наступного етапу конкурсу. У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів обере експертне журі.

Відповідно до Правил конкурсу, виборцем може бути людина, якій виповнилося 14 років і яка має посвідку на проживання на території України. Голосувати можна з будь-якого куточку країни, окрім тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі. Голосування захищене від накруток ботами, а голоси оновлюються при кожному відкритті сторінки громади, але не частіше, ніж один раз на 1 хвилину.

У конкурсі беруть участь територіальні громади з різною кількістю жителів, а отже, мають різний потенціал залучення виборців до голосування з-поміж своїх мешканців. Щоб забезпечити рівність, для кожної громади розраховується рівень підтримки, який визначається за такою формулою: Рівень підтримки учасника = (Кількість голосів виборців за проєкт громади / Кількість жителів громади-учасника) Х 100%. Кожен виборець може проголосувати п’ять разів за різні проєкти.

Щоб проголосувати за проєкт Дружківської міської територіальної громади або проєкти інших територіальних громад вам потрібно:

  1. Зареєструватися на сайті otg.fakty.com.ua
  2. Зайти на сторінку громади, за яку хочете проголосувати
  3. Натиснути кнопку "Проголосувати"

До речі, ви можете віддати свій голос за 5 різних громад!

Голосування триває до 23:59 31 травня

Виборці оберуть 13 громад-фіналістів! Ще 13 фіналістів - визначить журі.

  

Деталі: https://bit.ly/3vXEkYy