Під час сесії міської ради депутати ухвалили 38 важливих для громади рішень

22 липня 2021 року під керівництвом міського голови Володимира Григоренка й за участю народного депутата України Валерія Гнатенка відбулося пленарне засідання сесії міської ради. Під час сесії депутати прийняли 38 важливих рішень по питанням, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях міської ради.

Ці питання стосувалися багатьох сфер міського господарювання, а саме: оздоровлення та відпочинок дітей, підтримка та розвиток дитячої обдарованості, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також розвиток інфраструктури й благоустрою в громаді.

Зокрема говорили про хід виконання міської цільової Програми підтримки та розвитку дитячої обдарованості на 2011-2020 роки «Надія Дружківки», про хід виконання міської комплексної програми «Оздоровлення та відпочинок дітей м. Дружківка на 2019-2022 роки», затвердили Програму «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021-2025 роки». Крім того, депутати прийняли рішення щодо затвердження плану роботи міської ради на друге півріччя 2021 року, розглянули питання надання разової грошової допомоги, надали дозвіл Центральній міській клінічній лікарні на придбання рентгенівської діагностичної системи та багато інших важливих питань.  

Підбиваючи підсумки роботи сесії Володимир Григоренко подякував депутатам за спільну та злагоджену командну роботу та побажав усім присутнім міцного здоров’я. «Працюємо далі в інтересах мешканців дружківської громади», - наголосив міський голова.

 

IMG_5415.JPGIMG_5405.JPG