Від зупинки до зупинки: у Дружківці побільшає нових зупиночних павільйонів

Нові, сучасні та комфортні – зупиночні павільйони Дружківки потроху змінюються. Вже найближчим часом по вулиці Соборній в районі Парку культури та відпочинку з’явиться два нових зупиночних павільйони. Облаштують їх вже до кінця серпня. Про це повідомив начальник Управління житлово-комунального господарства Віктор Гейченко під час апаратної наради, що відбулася 27 липня 2021 року.

Останнім часом у Дружківці  значно збільшилася кількість комфортних місць для очікування громадського транспорту. На сьогодні транспортна інфраструктура дружківської громади має 170 зупиночних пунктів, 16 з яких трамвайні, 8 - загального користування, інші - автобусні. Підприємством «Дружківка автоелектротранс» ведеться активна робота з їх комплексного обслуговування.

З початку року вже виконані ремонти зупиночних павільйонів: «Управління соціального захисту населення», «Маленький літак», «Міська лікарня №2», зупинка по вул. О. Тихого, а також дві зупинки в мікрорайоні «Гірник». Регулярно здійснюється покіс трави та прибирання, наприкінці липня проводилась дезінфекція.

Під час карантину, коли перехожих на вулицях поменшало, активізувалися вандали, які наносять написи на будівлі та зупинки громадського транспорту. Протягом серпня планується виконання робіт із фарбування зупиночних павільйонів, ушкоджених такими написами. Видалення непотрібних малюнків планується й по тим зупиночним  павільйонам, що виготовлені із профільованого листа чи сотового полікарбонату.

Дружківська міська рада та її виконавчий комітет звертається до усіх мешканців дружківської громади з проханням берегти те, що зроблено для вас, що забезпечує вашу безпеку та комфорт під час очікування громадського транспорту. Сподіваємось на вашу активну громадську позицію та відповідальне ставлення до комунального майна!