Як Дружківка готується до Дня міста

У вересні дружківська громада традиційно відзначає День міста.  Під час щотижневої апаратної наради, що проходила 11 серпня під керівництвом міського голови Володимира Григоренка, основним питанням було питання організації роботи щодо підготовки до свята.

Концепцію святкування присутнім представила начальник відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Юлія Пивовар. Вона зазначила, що всі заплановані заходи відбуватимуться з урахуванням карантинних вимог та обмежень.

Протягом цілого тижня, аж до вихідних, коли власне й відбудуться урочистості зі святковим концертом, проходитимуть різноманітні цікаві події. Такий своєрідний святковий марафон вже розпочали мешканці громади, які полюбляють активний відпочинок на природі, зокрема водний туризм.  5 вересня, з нагоди 240 років з дня заснування Дружківки, вони взяли участь у традиційних змаганнях з водного туризму.

Також протягом тижня на мешканців очікують різноманітні спортивні заходи, виставки та концерти тощо. Найбільш насиченим днем стане субота, 11 вересня. З 16.00 центральна частина Дружківка буде сповнена цікавими локаціями, де кожен дружківчанин та гість міста знайде собі розвагу до душі. Кульмінацією свята стане вечірній концерт на площі Соборній та святковий феєрверк.

До свята готуються всі, зокрема й комунальники. Тож про організацію роботи щодо підготовки до Дня міста розповів також начальник управління житлового та комунального господарства Віктор Гейченко. Він зазначив, що робота над тим, щоб Дружківка зустріла свій День народження чистою, охайною та красивою наразі активно триває. Працівники комунальних підприємств міста здійснюють косіння газонів, прибирання вулиць, вирубування порослі та багато іншого.

Міський голова Володимир Григоренко наголосив: «Ми повинні забезпечити всі умови, щоб святкування Дня народження нашого міста пройшло на високому рівні, створити умови для святкового настрою у мешканців та гостей громади, організувати їх цікаве дозвілля, активно залучати молодь та громадськість».

Під час апаратної наради також розглядалося питання щодо використання головними розпорядниками бюджетних коштів, які були виділені на поточні та капітальні видатки у 2021 році.

Начальник муніципальної варти Валерій Єфремов проінформував присутніх щодо результатів проведеної роботи протягом тижня, а також про виконання приписів та протоколів, наданих підприємством під час проведення рейдів та обстежень територій міста щодо благоустрою.

Також прозвучала важлива оперативна інформація директора Дружківської міської філії ДУ «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», начальників міського відділу охорони здоров’я та загального відділу, а також директора міського центру зайнятості.

Завершилася нарада підведенням підсумків та отриманням завдань від міського голови на наступний тиждень