Хто переможе в огляді-конкурсі «Кращий Еко-двір»?

Щаслива людина та, що живе в гармонії. У час великих інформаційних технологій люди більше спілкуються в соцмережах, милуються гарними картинками у фейсбуці, читають правильні речі. Та найчастіше важливі проєкти, які створюють ту саму гармонію між природою та людиною, та між людьми, роблять саме активні громадяни. 

Познайомити та згуртувати людей у спільній добрій справі, дати їм можливість проявити свої таланти, залучивши до робіт з благоустрою та естетичного оформлення прилеглої території – саме така мета конкурсу «Кращий Еко-двір», що вже сьомий рік поспіль проходить у Дружківці. Раз від разу участь у ньому бере все більша кількість городян, які відчули себе повноправними господарями житла та об'єдналися, щоб зробити зони відпочинку у своїх дворах краще та затишніше. У таких дворах з особливим трепетом ставляться до чистоти та порядку, адже наводили його своїми руками для себе та своїх дітей.

У нинішньому році серед поданих заявок для участі в конкурсі були відібрані будинки по вулиці Чайковского, 10, Донська, 4, Ростовська (м-н. Молоково), Матросова, 14 та вул. Космонавтів, 58 та 18. Головними критеріями оцінки були впорядкованість будинку та двору, оригінальність створюваної ідеї, активність мешканців у наведенні порядку та підтримці санітарної чистоти, а також наявність зелених насаджень, творча ініціатива власників у естетичному оформленні домоволодінь, оригінальність у підході до благоустрою та художній рівень у виконанні робіт. Кожний пункт зазначених критеріїв члени комісії оцінювали за 10-ти бальною шкалою.

Після проведення огляду всіх будинків, які подали заяву на участь у конкурсі, переможці визначатимуться за загальною сумою балів: I-е, ІІ-е та ІІІ-е місце відповідно. Оголошення результатів конкурсу відбудеться 11 вересня під час святкування Дня міста. Найбільш діяльні та ініціативні мешканці, які дбають за добробут власного житла, спільно планували газони, створювали неповторні квітники, проявили свої таланти через спільну добру справу та вчасно зрозуміли, що успіхом та змінами на краще завжди керує велике бажання робити перетворення власноруч, отримають цінні подарунки - дитячі ігрові майданчики.

IMG_5568.JPG

IMG_5608.JPG

IMG_20210909_101955.jpg