До уваги громадян - власників та користувачів земельних ділянок та часток (паїв), а також власників: будинків більше 120 кв. м. та квартир більше 60 кв. м., нежитлової комерційної нерухомості

Відповідно до ст.266 та ст.287 Податкового кодексу України, з 1 липня розпочалася сплата земельного податку та податку на нерухоме майно. Згідно з законодавством, у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов`язання протягом строків, визначених Податковим кодексом України, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу.

Дружківська міська рада закликає всіх громадян уникнути заборгованості!

Якщо Ви не отримали податкове повідомлення-рішення через невідповідність податкової адреси із фактичним місцем проживання або з інших причин, слід негайно звернутися до податкового органу за місцем реєстрації для сплати належної суми податку. 

 Для отримання інформації по реквізитах та сумі або проведення звірки потрібно звернутися в Центр обслуговування платників (ЦОП) Дружківської Державної податкової інспекції за адресою: вул.Соборна, 26, режим роботи: понеділок-п’ятниця  з 8-00 до 17-00, перерва з 12-00 до 12-45. Контактний номер телефону (06267)42149.

Маємо бути свідомими та розуміти, що сплата податків – це розвиток та процвітання громади, краще майбутнє для наших дітей, забезпечення своєчасного фінансування запланованих обсягів видатків всіх сфер життєдіяльності територіальної громади (охорони здоров‘я, освіти, культури, соціальної сфери, благоустрою, будівництва).