Етно-Weekend

Дружківські бібліотекари взяли участь у грандіозному святі єдності в межах культурно-мистецького проєкту "Етно-Weekend", що організоване за підтримки Донецької облдержадміністрації. У суботу, 18 вересня, члени бібліотечного клубу з вивчення німецької мови “ERFOLG” мали честь представляти Дружківку на обласному етнофестивалі у Вугледарі.

Локація, представлена ними, була прикрашена німецькою атрибутикою, учасники заходу були вдягнені у німецькі костюми. Вони розповідали про німецьку культуру, презентували музичний кліп з німецьких пісень та пригостили німецькими стравами. Це був великий, добре організований та яскравий багатонаціональний захід. Гостей свята вразив етнобазар, де представники національних спільнот і громад Донбасу представили кулінарні родзинки власної національної кухні. Виступи творчих колективів продемонстрували культурну палітру всієї Донецької  області, з якою пов'язані життя, творчість і значні досягнення багатьох поколінь українців і представників інших національностей. Участь у "Етно-Weekend"  взяли почесні гості - заступник голови обласної державної адміністрації Юлія Костюніна і голова Асамблеї національностей України Ровшан Тагієв.

Weekend-Erfolg (9).jpgWeekend-Erfolg (8).jpgWeekend-Erfolg (7).jpgWeekend-Erfolg (6).jpgWeekend-Erfolg (5).jpgWeekend-Erfolg (4).jpgWeekend-Erfolg (3).jpgWeekend-Erfolg (2).jpgWeekend-Erfolg (10).jpg