Вітання міського голови Володимира Григоренка

Шановні юристи дружківської громади!
Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята!

У цивілізованому суспільстві завжди був великий попит на людей, які добре обізнані в юридичних науках, у правознавстві, на тих, хто знайомий із законодавчою базою. І з кожнем днем цей попит тільки зростає. Адже у тому розмаїтті законів, які є зараз, простій людині розібратися дуже важко. Для того і є ви - кваліфіковані юристи, які приходять на допомогу.

Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без вашої професійної консультації. Адже кожному з нас, за своє життя, доводиться час від часу користуватись юридичними послугами і саме ваші принциповість і чесність, порядність і небайдужість до людської біди, відчуття справедливості й бажання служити закону завжди допомагають успішно вирішувати професійні завдання та сприяти мешканцям дружківської громади у вирішенні складних життєвих ситуацій.

Тож у день професійного свята бажаю усім, хто стоїть на сторожі конституційних прав та свобод наших громадян, і надалі сприяти демократичній і правовій розбудові громади, продовжувати примножувати славні традиції своєї професії. Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість. А у ваших родинах панує добробут, щастя, вдача та злагода.

 

 

 

     Міський голова                                                                        Володимир ГРИГОРЕНКО