Вакцинація надійний захист власного здоров'я та здоров'я оточуючих!

У всіх країнах світу вакцинацію визнано найефективнішим захистом від COVID-19. Усі вакцини, які є в Україні – надійні. Головна відмінність - країна-виробник та спосіб зберігання. Наявні у Дружківці препарати, схвалені ВООЗ та визнані на міжнародному рівні. Усі вони пройшли суворі тести та клінічні випробування. Тому за їх безпеку можна не турбуватися.

 У місті створено всі умови, щоб зробити щеплення. Працюють Центри вакцинації, сформована мобільна бригада. На сьогодні у Дружківській громаді вакцинованих – 14 174 особи, з яких першу дозу отримали – 9 805 осіб, дві дози – 4 369 осіб. Вакцинація – це захист власного здоров'я та турбота про оточуючих.

Важливо довіряти офіційним джерелам інформації. Лікарі закликають про необхідність вакцинуватися. Досвід країн з високим рівнем вакцинації показує, що щеплення значно скорочує ризик захворіти на COVID-19 і мінімізує ускладнення після хвороби. Масова вакцинація дозволяє скоротити кількість летальних випадків від коронавірусної інфекції у сотні разів і навіть звести до нуля. Вакцинуйтеся та будьте здорові!