Звернення міського голови Володимира Григоренка

Шановні дружківчани!

Щороку 3 грудня, разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю

Сила духу, яку виявляють люди з обмеженими можливостями у повсякденному житті, їх працелюбність, наполегливість та вміння досягати поставленої мети допомагають їм вести повноцінне життя попри побутові незручності. Своїми успіхами у спорті, науці, громадському житті мешканці Дружківської громади з фізичними обмеженнями постійно доводять, що завдяки оптимізму та цілеспрямованості можна досягти таких висот, які й здоровій людині не завжди під силу. Разом із тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки та заохочення, бо їхнє життя - це щоденна боротьба.

Дякую усім, хто опікується людьми з особливими потребами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - це справжній вияв людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає цим вразливим, але в той самий час, сильним людям, забувати про труднощі та зберігати радість життя, а їх серця наповнює теплотою і впевненістю у завтрашньому дні. Бажаю міцності духу, здоров’я, миру, душевної щедрості та милосердя, які втілилися б у добрі справи.

 

Міський голова                                                                                                               Володимир ГРИГОРЕНКО