Вітання міського голови Володимира Григоренка

Шановні мешканці Дружківської громади!

 Традиції для українців завжди були важливою складовою життя. Так, традиційно сьомого січня ми святкуємо велике церковне свято - Різдво Христове, яке протягом тисячоліть дарує людям світло віри, наповнює серця любов'ю і радістю, приносить у кожну оселю мир та злагоду.

З ним пов’язано багато різних обрядів, складено пісень і віршів. У ці дні ми носимо рідним «вечерю», а діти отримують подарунки від хрещених батьків. Ми щедруємо й разом весело проводимо час у затишному колі близьких серцю людей. Тож ці урочисті світлі дні об'єднують наші сім'ї, спонукають щиро та уважно ставитися до всіх, хто потребує допомоги. А нам всім потрібні прості, але ж дуже важливі радості: мир і спокій близьких, впевненість у майбутньому, добрі відносини з друзями, колегами та сусідами.

У цей світлий день зичу всім мешканцям Дружківської громади добра і сімейного затишку. Нехай Різдво Христове об’єднає усіх нас, хто зустрічає це свято в колі найближчих і найдорожчих людей, та тих, хто далеко від рідної домівки. Щиро бажаю всім тепла, любові та радості. Щастя, успіхів, здоров'я, миру і тільки добрих змін у житті!

Гарних вам і радісних різдвяних свят, дорогі дружківчани!

 

Міський голова                                                                       Володимир ГРИГОРЕНКО