Коло людей та організацій, які підтримують нашу громаду, збільшується
![](/images/news/2023/11/07/viber_2023-11-07_15-28-40-248.jpg)
Розпочато співпрацю Дружківської міської військової адміністрації з італійською гуманітарною організацією INTERSOS, завдякі якій сьогодні мешканці селища Куртівка отримали гуманітарну допомогу у вигляді продовольчих наборів та медикаментів.
Дякуємо нашим міжнародним партнерам за допомогу та сподіваємося на продовження співпраці!