Тривають сезонні роботи з благоустрою
![](/images/news/2023/11/17/viber_2023-11-17_11-16-13-505.jpg)
Осінь стелиться жовтою ковдрою, а наші незламні комунальники щодня прибирають опале листя з підзвітних територій, щоб вулиці Дружківки були чистими і охайними.
Дякуємо Вам за роботу!
Осінь стелиться жовтою ковдрою, а наші незламні комунальники щодня прибирають опале листя з підзвітних територій, щоб вулиці Дружківки були чистими і охайними.
Дякуємо Вам за роботу!