Куди звертатися у випадку домашнього насильства?

Організації та установи Дружківської міської територіальної громади, до яких можна звернутися у випадку домашнього насильства:

  • До територіального органу поліції або за телефоном 102.
  • До центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  • До відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму .
  • До служби у справах дітей.
  • До мобільної бригади ГО «Відповідальні громадяни» 0953638748
  • На телефони «Гарячих ліній».

Безкоштовні телефонні «Гарячі лінії»:

Національна дитяча «гаряча лінія» Центру «Ла Страда-Україна»:

0-800-500-333 (для дзвінків з мобільного)

Дзвінки на лінію - безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх операторів.

Консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники.

Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству (консультації юриста, психолога, соціального педагога):

116-123 (цілодобово та безкоштовно з мобільних телефонів),

0-800-500-225 та 116-111

Можна отримати інформацію про організації та установи, до яких слід звернутися у конкретній ситуації, про перелік документів, які необхідно підготувати для звернення, поради щодо правильного їх складання, підтримку психолога анонімно у телефонному режимі, консультації та рекомендації юристів щодо конкретної ситуації.

Єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги:

Зателефонувавши за номером 0 800213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів), можна отримати такі послуги:

  • інформацію про гарячі телефонні лінії з питань надання соціальній послуг та захисту прав людини, та установи, які опікуються відповідними питаннями;
  • безоплатну правову допомогу дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • правові консультації;
  • зв’язатися з усіма центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги; отримати інформацію про їх місцезнаходження, контактні номери телефонів, інші засоби зв’язку.

В Дружківській громаді з жовтня 2023 року працює мобільна бригада з надання психологічної допомоги в тому числі у випадках домашнього та гендерно-зумовленого насильства ГО «Відповідальні громадяни». Між відділом поліції № 1 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області та спеціалістами мобільної бригади досягнуто домовленівсть про співпрацю в даному напрямку, спільні виїзди разом з мобільною бригадою у разі необхідності. (Звертатися по тел. 0953638748, Вікторія)

Працівники відділу поліції № 1 Краматорського районного управління поліції в Донецькій області є членами координаційної ради та постійно беруть участь у роботі наступних дорадчих органів Дружківської міської військової адміністрації:

ВОЙНОВ Олександр - начальник сектору превенції відділу поліції № 1 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області - Член координаційної ради з питань домашнього та гендерного насильства серед населення Дружківської міської територіальної громади (тел. 0506466753).

ГРЕЧКА Вікторія - старший інспектор ювенальної превенції сектору ювенальної превенції Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області, старший лейтенант поліції є членом міської Робочої групи з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення Дружківської міської територіальної громади, засідання якої відбулося 07.11.2023 року (тел. 0951609843).