З нагоди Дня працівників сільського господарства України у Дружківській громаді відзначили аграріїв
![](/images/news/2023/11/20/viber_2023-11-20_11-06-50-354.jpg)
Два останні сільськогосподарські роки були найскладнішими за всі роки незалежності України.
Коли над нашими головами пролітали ракети, аграрії безстрашно засівали поля. Коли ворог решетив нашу землю, вони удобрювали ґрунт і закладали підґрунтя для добрих справ. Ризикуючи життями, вони продовжують боронувати поля та боронити продовольчу безпеку країни та світу.
Сьогодні, з нагоди професійного свята, начальник Дружківської міської військової адміністрації Сергій Боєвський вручив почесні грамоти працівникам сільського господарства Дружківської громади та подякував за те, що вони не тільки вирощують і збирають гарний урожай, але й допомагають українському війську: "Кожен крок Ви спрямовуєте на розвиток і підтримку рідної землі. Вона дала життя нам, а Ви − бережете її для майбутніх поколінь.
Нехай Ваша віддана праця і надалі служить на користь Батьківщини.
Бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів у праці, благополуччя, а головне – нашої спільної Перемоги. Нехай щедро родять ниви, а над ними буде мирне небо!"
Слава Україні!