У Дружківській громаді відбулося виїзне засідання робочої групи з обстеження об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами

У Дружківській громаді відбулося виїзне засідання робочої групи з обстеження об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами за участю представників КП «Муніципальна варта», Дружківського міського центру зайнятості та головного спеціаліста відділу економічного розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради. Акцентувалася увага на обов’язковій наявності дозвільної документації, що регулює відповідний напрям здійснення господарської діяльності, проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота щодо законності провадження підприємницької діяльності.

Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Дружківського міського центру зайнятості Тетяна Тищенко проінформувала підприємців та громадян, які працюють або шукають роботу, про можливі негативні наслідки нелегального працевлаштування, наголосила на необхідності правильного укладання трудових договорів між роботодавцем та представниками найманої праці, нагадала про основні послуги і сучасні електронні сервіси служби зайнятості, про державні програми з надання компенсації за працевлаштування безробітних, внутрішньо переміщених осіб та осіб з інвалідністю.

Фахівці центру зайнятості залучають роботодавців до співпраці, організовують для них семінари, круглі столи, ярмарки вакансій тощо. Чим більше інформації отримає роботодавець про послуги служби зайнятості, тим скоріше він стане партером служби, що сприятиме легалізації найманої праці та працевлаштуванню шукачів роботи.

Кожен, хто працює легально та сплачує податки, підтримує наших захисників та захисниць України.

photo_2024-02-09_09-13-28.jpg

photo_2024-02-09_09-13-31.jpg

photo_2024-02-09_09-13-32.jpg

photo_2024-02-09_09-13-35.jpg

photo_2024-02-09_09-13-41.jpg