Оголошення

   «Шановні мешканці міста!

Виконавчим комітетом міської ради розпочато розробку проекту програми економічного і соціального розвитку міста Дружківка на 2018 рік та основні напрямки діяльності на 2019 та 2020 роки.

       Даний проект буде включати 4 розіли: 
1. Економічний розвитокта підвищення зайнятості населення.
2. Підвищення спроможності місцевого самоврядування.

3. Людський розвиток, надання якісних соціальних послуг та вирішення. питань внутрішньо переміщених осіб. 
4. Розбудова безпечного суспільства.

Просимо Вас взяти активну участь в розробці програми та надати свої пропозиції письмово в каб.№213 виконавчого комітету Дружківської міської ради (вул.Соборна, 16). 

Пропозиції приймаються до 28 жовтня 2017 року». 


  Увага! Конкурс!

   Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  з метою стимулювання  процесів збору, відзначення й поширення кращих практик та ініціатив органів місцевого самоврядування оголосив прийом заявок на конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" 2017 року.

Примірні форми заявок та вимог


Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму інформує про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу культури «Дружківський історико-художній музей». 

Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради надає скановані копії документів, які надійшли до відділу  від кандидата на посаду директора комунального закладу культури «Дружківський історико - художній музей»  Кривоносової Світлани Валер’янівни  у рамках проведення повторного конкурсу  на посаду (додається).


Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської  міської  ради  надає відеозапис  процедури жеребкування між представниками громадських організацій, які представили свої кандидатури до участі у складі  конкурсної комісії  у рамках  проведення повторного конкурсу на заміщення посади директора  комунального закладу культури «Дружківський історико - художній музей».

     Жеребкування здійснювалося  07.09.2017 об 09.00  у приміщенні виконавчого комітету Дружківської міської ради.

 Наказ щодо створення конкурсної комісії (додається)


 

     Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради інформує, що перше скликання засідання конкурсної комісії  щодо проведення повторного конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури «Дружківський історико- художній музей» відбудеться  13.09.2017 о 15.00  у  кабінеті  116   виконавчого комітету Дружківської міської ради. 

Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради  інформує про надходження 13.09.2017 заяви від кандидата на посаду директора Дружківського історико - художнього музею  Кривоносової Світлани Валер’янівни про відмову від участі у конкурсі (додається).

Заява конкурсанта 


  Увага! Корисна інформація щодо участі у конкурсі ДонОДА "Український Донецький куркуль"


 

Оголошення про намір передачі в оренду комунального  майна

Назва та місцезнаходження органу, що має намір передачі в оренду комунального  майна:

Виконавчий комітет Дружківської міської ради, 84205, м.Дружківка, вул.Соборна, 16.

          Назва об’єкта та місцезнаходження: нежитлове вбудоване приміщення, розташоване за адресою: вул. Соборна, 16, загальна площа 95,3 кв.м.

Цільове призначення: офісне приміщення.

Строк оренди: 2 роки 11 місяців.

           Ознайомитись з об’єктом можна у робочі дні за місцем його розташування.

Заяви щодо наміру взяти в оренду комунальне майно приймаються протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення.

Заяви приймаються за адресою 84205, Донецька область, вул. Соборна, 16. Виконавчий комітет Дружківської міської ради (кабінет 303)

Додаткову інформацію можна отримати за тел. (06267) 4 31 21