Документ № 7/74-22 від 24.06.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

01.07.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

24.06.2020 м. Дружківка №7/74-22
 
Про надання дозволу приватному акціонерному товариству «ПРОДОВОЛЬЧА СПІЛКА» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі клубу за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул.Трояндова, 72

Розглянувши заяву директора приватного акціонерного товариства «ПРОДОВОЛЬЧА СПІЛКА» Хохлова Сергія Геннадійовича від 12.06.2020 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі клубу за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул.Трояндова, 72, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва, відповідно до ст.ст. 12, 122, 123 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-III, ст. 50 Закону України від 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрій», керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл приватному акціонерному товариству «ПРОДОВОЛЬЧА СПІЛКА» (ЄДРПОУ 23779799) на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі клубу за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул.Трояндова, 72, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.
  2. Приватному акціонерному товариству «ПРОДОВОЛЬЧА СПІЛКА» (Хохлов) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки представити на розгляд та затвердження міській раді у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

Секретар міської ради                                                                    В.Б. ГРИГОРЕНКО


 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

 

«Про надання дозволу приватному акціонерному товариству

«ПРОДОВОЛЬЧА СПІЛКА» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі клубу за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул.Трояндова, 72»

 

 

Зазначеним рішення надається дозвіл приватному акціонерному товариству «ПРОДОВОЛЬЧА СПІЛКА» (ЄДРПОУ 23779799) на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі клубу за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул.Трояндова, 72, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.

 

 Реалізація рішення дозволить приватному акціонерному товариству «ПРОДОВОЛЬЧА СПІЛКА» звернутись до розробників документації із землеустрою для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 

 

 

 

Начальник відділу земельних ресурсів                                                                С.О. ПЕТРУСЕНКО