• Платникам податків - комфортні умови
 • В рамках Програми економічного і соціального розвитку Дружківки активно тривають роботи в частині розвитку культури міста
 • Взаємодія органів самоорганізації населення з органами місцевого самоврядування та правопорядку
 • Відбулося засідання розширеної робочої групи з енергоефективності та енергозбереження
 • Продовжуються роботи щодо збереження та заселення безхазяйного житла м.Дружківка

Платникам податків - комфортні умови

Пріоритетним напрямком діяльності органів фіскальної служби є покращення рівня обслуговування платників податків. З метою залучення додаткових можливостей для підвищення рівня обслуговування керівництво ДПІ у м.Дружківці звернулось до міського голови Валерія Гнатенка та дружківської міської ради по допомогу у фінансуванні ремонту приміщення Центру обслуговування платників.

В рамках Програми економічного і соціального розвитку Дружківки активно тривають роботи в частині розвитку культури міста

Програмою соціального і економічного розвитку міста Дружківка на 2018 рік визначені оперативні цілі та завдання соціальної та економічної політики міської влади.

Взаємодія органів самоорганізації населення з органами місцевого самоврядування та правопорядку

     15 серпня 2018 року міський голова Валерій Гнатенко провів нараду з органами самоорганізації населення (головами територіальних комітетів мікрорайонів міста) та співробітниками Дружківського відділення поліції Краматорського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області, інспекторами «Муніципальної варти» та представниками Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради.

Відбулося засідання розширеної робочої групи з енергоефективності та енергозбереження

14 серпня 2018 року під керівництвом міського голови Валерія Гнатенка відбулося засідання розширеної робочої групи з енергоефективності та енергозбереження, під час якого розглядалися результати роботи програми щоденного моніторингу «Енергобаланс», за допомогою якої проводиться аналіз використання енергоресурсів щодо встановлених лімітів у бюджетних закладах Дружківки.

Продовжуються роботи щодо збереження та заселення безхазяйного житла м.Дружківка

Управлінням житлового та комунального господарства Дружківської міської ради постійно проводиться активна робота з питання обліку, збереження та заселення безхазяйного житла. Станом на серпень 2018 року на обліку в управлінні налічується 484 квартири, в яких ніхто не мешкає.

Рівень заробітної плати на підприємствах та установах міста зростає

  Основним джерелом оподаткування доходів громадян є заробітна плата.Виконавчим комітетом Дружківської міської ради приділяється велика увага питанню підвищення рівня заробітної плати на підприємствах та установах міста. Середньомісячна заробітна плата на промислових підприємствах відповідає 93,3% середньої заробітньої плати по області.

Звернення міського голови Валерія Гнатенка з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини!

Шановні працівники ветеринарної медицини Дружківки!

 Щиро вітаю з професійним святом!

День працівників ветеринарної медицини – це шана одній зі славетних професій, історія якої сягає в давнину. Фахівців ветеринарної медицини завжди вирізняли професіоналізм, самовідданість, творчий підхід та висока відповідальність за доручену справу.

Звернення міського голови Валерія Гнатенка з нагоди Дня будівельника

Шановні працівники будівельної галузі Дружківки! Щиро вітаю з професійним святом!

У всі часи професія будівельника користувалася шаною і повагою. Ваша добросовісна та якісна праця вкладена у кожен будинок, кожну вулицю. Це невпинна творча робота на благо країни та її громадян, яка дарує людям радість новосілля, робить життя облаштованим, комфортним та щасливим.

Міська рада погодила приєднання громади селища Райське до Дружківської громади та підписала меморандум про співпрацю з громадою села Софіївка

Досвід розвинутих країн демонструє, що основною передумовою успішного розвитку громад є об’єднання територій та ресурсів. Така громада відповідає новим вимогам, одержує значно більші ресурси та повноваження. 8 серпня, під час чергової сесії міської ради, депутати схвалили рішення на шляху до розширення меж міської громади та надали згоду надобровільне приєднання селища РайськедоДружківськоїгромади. За ухвалення рішення проголосували 29 народних обранців.

Підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

Дружківка активно готується до опалювального сезону. Реалізація відповідних заходів стартувала відразу після закінчення минулого осінньо-зимового періоду. З метою своєчасної та якісної підготовки житлового фонду, об’єктів соціальної сфери, теплопостачання, електротранспорту, дорожньо-мостового господарства міста кожним підприємством був розроблений ряд заходів, виконання яких станом на 01 серпня 2018 року дорівнює 65 %.

Про роботу щодо легалізації тіньової зайнятості населення в м. Дружківка

Легалізація виплати заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками – це одне з головних завдань, адже від рівня заробітної плати найманих працівників прямопропорційно залежить надходження податку з доходів фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету.

 • ban contact
   
 • ban contact
   
 • ban contact
   
 • ban contact
   
 • ban contact
   

Фотогалерея

Misto 14
Misto 14
Misto 08
Retro 63