Друкувати


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.08.2021 м. Дружківка
 
Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Дружківської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області

Розглянувши службовий лист заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганни Бузової від 29.07.2021 № 3Г-0.11/205/3-21 щодо розгляду питання про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Дружківської міської територіальної громади, з метою реалізації проєкту "Національна компанія з розробки системи Е- управління ресурсами Дружківської міської територіальної громади на основі сучасних цифрових технологій, проєктів з просторового планування та інтегрованого підходу до стратегічного планування розвитку громади" за програмою ООН із відновлення та розбудови миру в Україні, Компонент ІІ «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади в Україні», відповідно до статей 16, 161, 20, 21 Закону України від 17.02.2011 № 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 17 Закону України від 16.11.1992 № 2780-XII «Про основи містобудування», Законом України від 16.11.1992 № 2780-XII «Про стратегічну екологічну оцінку», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», керуючись п. 42 частини 1 ст. 26 Закону України  від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Розробити Комплексний план просторового розвитку території Дружківської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області (далі – Комплексний план).

  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сівоплясова) забезпечити оприлюднення даного рішення у місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради.

  3. Виконавчому комітету Дружківської міської ради сумісно з Виконавцем робіт з розроблення проєкту Комплексного плану:

3.1. Повідомити через місцеві засоби масової інформації про початок розроблення проєкту Комплексного плану;

3.2. Забезпечити збір вихідних даних для розроблення Комплексного плану;

3.3. Звернутись до Донецької обласної державної адміністрації щодо визначення державних інтересів для їх врахування під час розроблення проєкту Комплексного плану;

3.4. Здійснювати контроль за розробленням Комплексного плану;

3.5. Забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Комплексного плану;

3.6. Забезпечити здійснення стратегічної екологічної оцінки Комплексного плану;

3.7. Забезпечити попередній розгляд проєкту Комплексного плану архітектурно – містобудівною радою при Управлінні містобудування та архітектури Донецької обласної державної адміністрації;

3.8. Узгодити проєкт Комплексного плану з органами місцевого самоврядування, що представляють інтереси суміжних територіальних громад, в частині врегулювання питань щодо територій спільних інтересів.

3.9. Забезпечити подання проєкту Комплексного плану експертній організації для проведення експертизи.

3.10. Подати на затвердження Дружківській міській раді завершений проект Комплексного плану;

  1. Координаційне забезпечення щодо виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О., Слесаренко Н.Є., Полякова О.О., Виниченко Н.М. відповідно до розподілу обов’язків.

  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян) та з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін).

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               Володимир ГРИГОРЕНКО

 

 

 

 

Пояснювальна записка

до проєкту рішення міської ради

 

«Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Дружківської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області»

 

Програмою ООН із відновлення та розбудови миру в Україні розпочато роботу з реалізації проєкту "Національна компанія з розробки системи Е- управління ресурсами Дружківської міської територіальної громади на основі сучасних цифрових технологій, проєктів з просторового планування та інтегрованого підходу до стратегічного планування розвитку громади", який поєднає містобудівну та землевпорядну документацію, визначить напрямки використання територіальних та інших ресурсів для реалізації стратегії розвитку громади.

Відповідно до статей 16, 161, 20, 21 Закону України від 17.02.2011 № 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою реалізації вищезазначеного Проєкту, відділом містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради підготовлено проєкт рішення «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Дружківської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області» для розгляду на пленарному засіданні Дружківської міської ради.

 

 

 

 

Начальник відділу містобудування

та архітектури виконавчого комітету                                                        Ірина СІВОПЛЯСОВА

 

 

ДОДАТКИ