ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
16.05.2018 | м. Дружківка | №193 |
Про звільнення батьків-учасників антитерористичної операції від плати за харчування в закладах освіти та затвердження списку дітей |
Розглянувши клопотання начальника відділу освіти Дружківської міської ради Лазебник С. А. про звільнення батьків - учасників антитерористичної операції від плати за харчування в закладах освіти та затвердження списку дітей, з метою соціальної підтримки учасників навчально-виховного процесу, керуючись ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 26 Закону України «Про дошкільну освіту», ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Звільнити батьків—учасників антитерористичної операції від плати за харчування дітей в закладах освіти.
2. Затвердити список дітей, у яких батьки-учасники антитерористичної операції звільнені від плати за харчування в закладах освіти (додаток).
3. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 07.02.2018 № 39 «Про звільнення батьків-учасників антитерористичної операції від плати за харчування в закладах освіти та затвердження списку дітей», від 21.02.2018 № 55 «Про внесення змін до рішення виконкому від 07.02.2018 р. № 39», від 21.03.2018 р. № 125 «Про внесення змін до рішення виконкому від 07.02.2018 р. № 39», від 04.04.2018 р № 130 «Про внесення змін до рішення виконкому від 07.02.2018 р. № 39»
4. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на відділ освіти Дружківської міської ради (Лазебник).
5. Контроль щодо виконання рішення виконкому покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.
Міський голова В.С. Гнатенко
Додаток
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення виконкому
16.05.2018№ 193
Список
дітей, у яких батьки-учасники антитерористичної операції звільнені від плати
за харчування в закладах освіти
1 |
Андрієвський Станіслав В'ячеславович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Дружківської міської ради Донецької області |
2 |
Баєвський Костянтин Олександрович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
3 |
Барабаш Артем Миколайович |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області |
4 |
Барабаш Ілля Петрович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
5 |
Баранова Єва Станіславівна |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 23 «Чебурашка» Дружківської міської ради Донецької області |
6 |
Бардус Милана Вячеславівна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 4 «Сонечко» Дружківської міської ради Донецької області |
7 |
Безсонов Костянтин Юрійович |
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня – дитячий садок №10» Дружківської міської ради Донецької області |
8 |
Бєлоносова Вероніка Сергіївна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
9 |
Білашенко Данило В’ячеславович |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
10 |
Білоножко Єлізавета Олександрівна |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок загального типу №3 «Колобок» Дружківської міської ради Донецької області |
11 |
Бокоч Владислав Максимович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 35 «Лелека» Дружківської міської ради Донецької області |
12 |
Бондаренко Артем Сергійович |
Навчально –виховний комплекс «Загальноосвітня школа І- ІІ ступеня-дитячий садок» № 4 Дружківської міської ради Донецької області |
13 |
Бубнов Олексій Сергійович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 4 «Сонечко» Дружківської міської ради Донецької області |
14 |
Бурякова Катерина Олексіївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок загального типу №3 «Колобок» Дружківської міської ради Донецької області |
15 |
Бутко Ілля Віталійович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради Донецької області |
16 |
Валіахметов Михайло Євгенович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради Донецької області |
17 |
Верховод Матвій Іванович |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області |
18 |
Виноградов Денис Олександрович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
19 |
Владика Аліса Анатоліївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 7 «Зірочка» Дружківської міської ради Донецької області |
20 |
Вовк Микита Олександрович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
21 |
Вовчак Лариса Володимирівна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів № 8 Дружківської міської ради Донецької області |
22 |
Галець Анастасія Андріївна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
23 |
Галець Поліна Андріївна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
24 |
Головенко Софія Сергіївна |
Навчально –виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок» № 3 Дружківської міської ради Донецької області |
25 |
Гончаров Ігор Володимирович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
26 |
Гречка Євгеній Євгенович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
27 |
Гречка Віталій Євгенович |
Навчально –виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок» № 3 Дружківської міської ради Донецької області |
28 |
Грищенко Софія Віталіївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області |
29 |
Грищенко Анастасія Віталіївна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради Донецької області |
30 |
Гусак Данило Сергійович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 6 «Дзвіночок» Дружківської міської ради Донецької області |
31 |
Гумірова Евеліна Максимівна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
32 |
Дац Ольга Борисівна |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
33 |
Дац Ангеліна Борисівна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 4 «Сонечко» Дружківської міської ради Донецької області |
34 |
Дем’янов Данило Володимирович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
35 |
Дем’янов Павло Володимирович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
36 |
Долозіна Софія Даніїлівна |
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок № 3» Дружківської міської ради Донецької області |
37 |
Думенко Олександр Вадимович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради Донецької області |
38 | Єгорченкова ІринаДмитрівна | Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу №2 «Теремок» Дружківської міської ради Донецької області |
39 | Єгорченкова Тетяна Дмитрівна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
40 |
Ємець Софія Олександрівна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
41 |
Єрохін Дмитро Олександрович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
42 |
Жулій Павло Сергійович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради Донецької області |
43 |
Зєнов Артем Артурович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
44 |
Зєнов Генадій Артурович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 2 «Теремок» Дружківської міської ради Донецької області |
45 |
Кануннік Дмитро Андрійович |
Навчально –виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок» № 3 Дружківської міської ради Донецької області |
46 |
Кафлик Максим Дмитрович |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області |
47 |
Кершев Марко В'ячеславович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 4 «Сонечко» Дружківської міської ради Донецької області |
48 |
Кисельова Софія Юріївна |
Навчально –виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок» № 3 Дружківської міської ради Донецької області |
49 |
Кишинський Артем Костянтинович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради Донецької області |
50 |
Кінчий Мілада Дмитріївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 23 «Чебурашка» Дружківської міської ради Донецької області |
51 |
Кіценко Єгор Олександрович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
52 |
Кладковий Дмитро Олександрович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Дружківської міської ради Донецької області |
53 |
Ключко Тимофій Олександрович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 7 «Зірочка» Дружківської міської ради Донецької області |
54 |
Клягін Давид Дмитрович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області |
55 |
Коваленко Ростислав Максимович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
56 |
Ковальов Сергій Едуардович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
57 |
Козюра Владислав Сергійович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
58 |
Корнєіч Анастасія Владиславівна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
59 |
Корсун Єгор Олександрович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області |
60 |
Кравцов Артем Євгенович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
61 |
Кравцов Тимур Євгенович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 23 «Чебурашка» Дружківської міської ради Донецької області |
62 |
Крахмаль Софія Олександрівна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
63 |
Куріна Поліна Сергіївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 7 «Зірочка» Дружківської міської ради Донецької області |
64 |
Кусков Назар Ігорович |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 7 «Зірочка» Дружківської міської ради Донецької області |
65 |
Кучеров Іван Юрійович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
66 |
Кушнір Артем Володимирович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
67 |
Крикля Ілля Олександрович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
68 |
Лактюшина Марія Сергіївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 7 «Зірочка» Дружківської міської ради Донецької області |
69 |
Лебідь Костянтин Миколайович |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
70 |
Лебідь Оксана Миколаївна |
Навчально –виховний комплекс «Загальноосвітня школа І- ІІ ступеня-дитячий садок» № 4 Дружківської міської ради Донецької області |
71 |
Лелюх Михайло Вадимович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
72 |
Лисенко Роман Олегович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 23 «Чебурашка» Дружківської міської ради Донецької області |
73 |
Литвинчук Максим Олексійович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
74 |
Ліфоренко Анжеліка Вікторівна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів № 8 Дружківської міської ради Донецької області |
75 |
Луньова Катерина Олександрівна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 6 «Дзвіночок» Дружківської міської ради Донецької області |
76 |
Мангуш Аміна Русланівна |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
77 |
Мангуш Ренат Русланович |
Навчально –виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок» № 3 Дружківської міської ради Донецької області |
78 |
Матвєєва Аріна Валеріївна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
79 |
Мацегора Ілля Олексійович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради Донецької області |
80 |
Мирза Валерія Cергіївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок загального типу №3 «Колобок» Дружківської міської ради Донецької області |
81 |
Михальов Ярослав Сергійович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
82 |
Міщенко Данило Олександрович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 7 «Зірочка» Дружківської міської ради Донецької області |
83 |
Мухін Дмитро Олексійович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
84 |
Мушка Марія Сергіївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 2 «Теремок» Дружківської міської ради Донецької області |
85 |
Нагорська Анна Сергіївна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
86 |
Назар Богдан Олександрович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
87 |
Напрасник Марина Сергіївна |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
88 |
Насонов Андрій Євгенович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
89 |
Насонова Яна Євгенівна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 6 «Дзвіночок» Дружківської міської ради Донецької області |
90 |
Невєрова Таїсія Олексіївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 23 «Чебурашка» Дружківської міської ради Донецької області |
91 |
Нестерова Марія Олексіївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 23 «Чебурашка» Дружківської міської ради Донецької області |
92 |
Новак-Хоменко Тимур Віталійович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 4 «Сонечко» Дружківської міської ради Донецької області |
93 |
Ойкін Борис Асимович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
94 |
Октябрська Кароліна Ігорівна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
95 |
Омельянова Анастасія Русланівна |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
96 |
Омельянова Надія Русланівна |
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок № 3» Дружківської міської ради Донецької області |
97 |
Онищенко Нікіта Віталійович |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області |
98 |
Онищенко Владислав Віталійович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради Донецької області |
99 |
Панченко Максим Іванович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
100 | Пилипенко Сергій Олександрович |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 7 «Зірочка» Дружківської міської ради Донецької області |
101 |
Пімонова Софія Андріївна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
102 | Піщанський Андрій Сергійович | Навчально –виховний комплекс «Загальноосвітня школа І- ІІ ступенів-дитячий садок» № 4 Дружківської міської ради Донецької області |
103 |
Плєшивцев Олександр Євгенович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
104 |
Пономаренко Роман Євгенович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
105 |
Посвалюк Богдан Віталійович |
Навчально –виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня- дитячий садок» № 3 Дружківської міської ради Донецької області |
106 |
Посвалюк Поліна Віталіївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 4 «Сонечко» Дружківської міської ради Донецької області |
107 |
Потапов Євген Олександрович |
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок № 3» Дружківської міської ради Донецької області |
108 |
Потримай Богдан Олегович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради Донецької області |
109 |
Потримай Назар Олегович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради Донецької області |
110 |
Рубан Марія Вікторівна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
111 |
Рубан Дарина Вікторівна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 35 «Лелека» Дружківської міської ради Донецької області |
112 |
Рябокінь Валерія Олександрівна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 35 «Лелека» Дружківської міської ради Донецької області |
113 |
Савченко Віолетта Вікторівна |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
114 |
Савченко Яна Вікторівна |
Навчально –виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок» № 3 Дружківської міської ради Донецької області |
115 |
Садовенко Микита Олексійович |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
116 |
Сапар Павло Михайлович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів № 8 Дружківської міської ради Донецької області |
117 |
Сапар Михайло Михайлович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 2 «Теремок» Дружківської міської ради Донецької області |
118 |
Серебрянников Андрій Артурович |
Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Дружківської міської ради Донецької області |
119 |
Серебрянников Микола Артурович |
Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Дружківської міської ради Донецької області |
120 |
Серебрянникова Анастасія Артурівна |
Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Дружківської міської ради Донецької області |
121 |
Серебрянникова Ганна Артурівна |
Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Дружківської міської ради Донецької області |
122 |
Соколова Віоріка Володимирівна |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області |
123 |
Соловйова Софія Дмитрівна |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області |
124 |
Соловйов Максим Дмитрович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради Донецької області |
125 |
Солорєв Іван Олександрович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 35 «Лелека» Дружківської міської ради Донецької області |
126 |
Суворова Вікторія Сергіївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 23 «Чебурашка» Дружківської міської ради Донецької області |
127 |
Суглоб Ганна Романівна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 2 «Теремок» Дружківської міської ради Донецької області |
128 |
Сумченко Павло Артемович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 35 «Лелека» Дружківської міської ради Донецької області |
129 |
Сятрайкін Іван Артемович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 7 «Зірочка» Дружківської міської ради Донецької області |
130 |
Татарчук Микита Дмитрович |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 23 «Чебурашка» Дружківської міської ради Донецької області |
131 |
Тищенко Олександр Володимирович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
132 |
Тищенко Володимир Володимирович |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області |
133 |
Токаренко Марія Сергіївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 2 «Теремок» Дружківської міської ради Донецької області |
134 |
Тютюнник Мірра Кирилівна |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області |
135 |
Устюгова Катерина Олексіївна |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
136 |
Федосєєва Карина Максимівна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
137 |
Федосєєв Микола Максимович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 35 «Лелека» Дружківської міської ради Донецької області |
138 |
Харитонова Марія Сергіївна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
139 |
Харкевич Ярослав Олександрович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 35 «Лелека» Дружківської міської ради Донецької області |
140 |
Христич Анастасія Анатоліївна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області |
141 |
Хряпін Григорій Романович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів № 8 Дружківської міської ради Донецької області |
142 |
Хряпін Михайло Романович |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
143 |
Чаговець Поліна Олександрівна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 34 «Дельфін» Дружківської міської ради Донецької області |
144 |
Чирка Катерина Олександрівна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради Донецької області |
145 |
Чумак Андрій Андрійович |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
146 |
Шевченко Єлізавета Юріївна |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області |
147 |
Шевченко Марія Анатоліївна |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
148 |
Шевченко Інеса Анатоліївна |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
149 |
Шерстньова Вікторія Олексіївна |
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок № 3» Дружківської міської ради Донецької області |
150 |
Шерстньова Яна Олексіївна |
Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області |
151 |
Шулєпова Аліна Андріївна |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 6 «Дзвіночок» Дружківської міської ради Донецької області |
152 |
Чижиков Кирило Артемович |
Дружківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області |
153 |
Юшков Данило Єгорович |
Дошкільний навчальний заклад ясла - садок комбінованого типу № 4 «Сонечко» Дружківської міської ради Донецької області |
154 |
Отрішко Гліб Дмитрович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 2 «Теремок» Дружківської міської ради Донецької області |
155 |
Барченко Даниїл Сергійович |
Дошкільний навчальний заклад ясла садок комбінованого типу № 6 «Дзвіночок» Дружківської міської ради Донецької області |
Керуючий справами виконкому І.В. Курило
Список дітей, у яких батьки-учасники антитерористичної операції звільнені від плати за харчування в закладах освіти, підготовлений відділом освіти Дружківської міської ради
Начальник відділу освіти С.А. Лазебник