Документ від 30.11.-0001 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

29.08.2019


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

30.11.-0001 м. Дружківка
 
Про надання дозволу відділу освіти Дружківської міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №23 «Чебурашка» за адресою: м. Дружківка, вул. Козацька, 50

Розглянувши лист начальника відділу освіти С.А. Лазебник від 29.08.2019 №611 про надання  дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №23 «Чебурашка»  за адресою: м.Дружківка, вул. Козацька, 50, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово–комунального господарства та будівництва, згідно  зі                        ст. ст. 12, 92, 123 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-III, ст. 50 Закону України від 22.05. 2003 № 858-IV «Про землеустрій» керуючись ст. 26 Закону України            від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл відділу освіти Дружківської міської ради на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №23 «Чебурашка» (код КВЦПЗ 03.02) за адресою: м. Дружківка, вул. Козацька, 50, орієнтовною площею 1,05 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.
  2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на розгляд та затвердження Дружківській міській раді у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                І.О. БУЧУК 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

 

«Про надання дозволу відділу освіти Дружківської міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №23 «Чебурашка» за адресою: м. Дружківка, вул. Козацька, 50»

 

 

Зазначеним рішенням передбачається надати дозвіл відділу освіти Дружківської міської ради на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №23 «Чебурашка»  (код КВЦПЗ 03.02) за адресою: м. Дружківка, вул.Козацька, 50, орієнтовною площею 1,05 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.

 

 Реалізація рішення дозволить відділу освіти Дружківської міської ради звернутись до розробників документації із землеустрою для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, що сприятиме впорядкуванню земельних відносин.

 

Начальник відділу земельних ресурсів                                                                С.О. Петрусенко