Документ № 7/65-2 від 19.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

26.12.2019


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

19.12.2019 м. Дружківка №7/65-2
 
Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Дружківка на 2020рік

             Розглянувши службовий лист начальника відділу економіки, інвестиційно-інноваційного розвитку та енергоменеджменту виконавчого комітету Дружківської міської ради Коротун М.С. від 12.11.2019 № 0.121/56/19, проєкт Програми економічного  і соціального  розвитку міста Дружківка на 2020 рік, з метою підвищення стандартів життя населення міста, забезпечення якості та  загальної доступності публічних послуг, підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва, стимулювання створення ними нових робочих місць, а також продовження робіт з відновлення та розвитку інфраструктурних об’єктів, розвитку громадянського суспільства, підвищення якості надання послуг та забезпечення рівного доступу населення до освіти, охорони здоров’я, культури та спорту, соціальної підтримки та реалізації державних гарантій громадян, які потребують особливої уваги та підтримки та запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій, враховуючи рішення виконавчого комітету «Про попередній  розгляд проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Дружківка на 2020 рік», відповідно до  Закону України від 23.03.2000 № 1602-ІІІ «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», керуючись  ст. 26  Закону України  від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про  місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку міста Дружківка на 2020 рік (додається).
  2. Комунальним підприємствам, установам, структурним підрозділам Дружківської міської ради, рекомендувати керівникам підприємств та організацій міста, територіальних органів виконавчої влади, фізичним особам-підприємцям вжити заходи щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку міста  Дружківка на 2020 рік.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Полякова О.О., Слесаренко Н.Є. згідно з розподілом обов’язків.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради.

 

 

      

 

Секретар міської ради                                                      І.О.БУЧУК


Вкладення: