Держпродспоживслужба

Щодо надання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї 

Дружківське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області доводить до відома бджолярів   м. Дружківка, що пунктом 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (із змінами) (далі - Порядок), передбачені виплати спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї (далі - дотація за бджолосім’ї), яка надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання подають за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі - органи місцевого самоврядування) до 1 жовтня поточного року документи, які передбачені пунктом 7 Порядку.

Слід зазначити, що підставою для внесення органами місцевого самоврядування до відомості на отримання  дотації за бджолосім’ї є реєстрація

потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у Державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Для отримання державної реєстрації потужності операторів ринку подається заява до територіального органу Держпродспоживслужби за адресою потужності (наказ Міністерства аграрної політики та. продовольства України від 10.02.2016 № 39).

 

По всім питанням щодо подання заяви про державну реєстрацію потужності оператора ринку можна звернутись до Дружківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області за адресою: м. Дружківка, вул. К. Маркса, 4.