space0.jpgScreenshot 2021-11-03 at 10-31-57 Головна — Дружківська міська рада.pngedit9.jpgspace0.jpg

Проведення заходів

4255.jpgКоманда Донецької області показала силу духу на всеукраїнських змаганнях

 12-14 вересня цього року у спортивному комплексі «Юність» м. Ужгорода пройшов фінальний етап VI Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу», організований Фондом соціального страхування України.

Команду Донецької області представляли 11 учасників - переможців обласних відбірних регіональних змагань - на чолі з начальником управління Людмилою Давиденко, яка не тільки зібрала сильну команду, але й усіляко підтримувала її своєю турботою, теплим словом, піднімаючи спортивний дух учасників.

Підтримкою для наших спортсменів була команда з групи вболівальників, яка постійно вселяла їм впевненість у своїх силах та віру в перемогу.

Фіналісти регіональних змагань спартакіади змагалися в шести видах спорту: армспорту, гирьового, бомбаскету, дартсу, шахів, настільного тенісу.

За результатами триденних змагань наші учасники здобули друге місце у загальнокомандному заліку.

В особистому заліку переможцями стали:

- у змаганнях з дартсу – золоті призери Наталія Луньова (м. Бахмут) – переможець всеукраїнської спартакіади 2017 року – та Сергій Корж (м. Вугледар) – призер регіональних змагань 2016, 2017 років.

- з настільного тенісу – золотий призер Павло Волков (м. Мирноград);

- з гирьового спорту: срібні призери Сергій Задорожний (м. Вугледар) – неодноразовий переможець регіональних змагань - та Іван Бутрій (м. Новогродівка) - переможець змагань спартакіади попередніх років;

- у змаганнях з шахів – бронзовий призер Валерій Бєляєв - переможець спартакіади 2015 року та срібний призер 2016, 2017 років.

Уже четвертий рік поспіль команда Донецької області здобуває срібний кубок на всеукраїнській спартакіаді, що свідчить про незламну силу духу її учасників, прагнення до перемоги, а також бажання відстояти честь рідного краю.

Слід відзначити, що четвертий рік поспіль незмінною учасницею збірної команди Донецької області з настільного тенісу серед жінок є дружківчанка Людмила Кірковська, яка вкотре на інвалідному візку в досить нерівних умовах увійшла у першу десятку серед 25 учасниць та виборола дев’яте місце в змаганнях з настільного тенісу серед жінок. Її результат, разом із досягненням переможця у змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків, Павла Волкова,  дозволив команді отримати почесне друге місце та зайняти «срібну» сходинку п’єдесталу пошани у загальнокомандному заліку з настільного тенісу.

Кожен з учасників вніс свій вагомий вклад у загальнокомандний результат і бажану стабільну перемогу збірної команди Донецької області.

Вітаємо наших переможців та призерів і бажаємо їм нових спортивних досягнень! 

 

523636.jpg       


 

На базі комунальної установи спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Металург» у м. Бахмут 13 червня 2018 року відбулися регіональні змагання шостої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» в Донецькій області.

Започаткована у 2013 році спартакіада стала вже традиційною, адже такі спортивні свята дуже важливі для соціальної реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями, зміцнення їх духу та впевненості в собі. Своїм щоденним життям, успіхами та досягненнями, учасники змагань переконливо довели, що сила духу перемагає будь-які негаразди.

Церемонія відкриття спартакіади розпочалася урочистим маршем 21 команди-учасника під керівництвом головного судді змагань Михайла Войцеховського.

Присутніх привітала голова організаційного комітету, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Давиденко Людмила Іванівна, яка звернулася до учасників змагання зі словами підтримки та побажаннями віри у свої сили та досягнення перемоги, а також зачитала привітання в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Нестерова Сергія Володимировича, що надійшло на адресу учасників та гостей спартакіади.

Учасники спартакіади змагалися з шести видів спорту: бомбаскет, дартс, армспорт, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи.

У змаганнях взяли участь 185 осіб із різних міст і районів Донецької області, серед яких велика кількість минулорічних учасників змагань та призерів Всеукраїнської спартакіади попередніх років. Дружківку цього року представляла команда у складі 13 учасників:

Пожар Анатолій Васильовичта Попов Олександр Володимирович -  армспорт; Муштенко Ольга ЛеонідівнаОдносум Сергій Вікторович – бомбаскет; Попов Володимир Олександрович, Яйлоян Олексій Володимирович, Христенко Іван Анатолійович-гірьовий спорт; Швед Ігор Михайлович       та Кулішова Ірина Анатоліївна  дартс; Шевченко Олександр Євгенович та Кірковська Людмила Олегівна - настільний теніс; пдрезов Ігор Володимировичта Сидоровський Ігор Анатолійович – шахи.

У кожного з учасників своя непроста історія. У різний час, при різних обставинах сталося лихо, що призвело до інвалідності та змусило вже по-іншому будувати своє життя. Але це не зламало жодного з них, змусило гартувати силу духу, волю до життя, знаходити і шляхи до виживання, і прагнення фізичної активності. І нехай вони не професіонали в спорті, але здібності більшості з них примушують поважати їх величезну жагу до життя.

         За підсумками змагань суддівська колегія визначила переможців, як в особистому, так і в загальнокомандному заліку.

Досягненнями команди Дружківського міського відділення цього року стали призові місця: у армспорті (Попов Олександр), у змаганнях з дартсу серед жінок у положенні сидячи та у положенні стоячи - Кулішова Ірина), у змаганнях з настільного тенісу серед жінок (Людмила Кірковська).

Кожен з учасників команди вніс свій вагомий вклад в загальний результат і у загальнокомандному заліку команда Дружківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області посіла почесне ІІ місце і стала на другу сходинку почесного п’єдесталу перемоги.

        Після проведення церемонії нагородження переможців та призерів регіональних змагань шостої Всеукраїнської Спартакіади «Сила духу» в Донецькій області всі члени команд–учасниць були нагороджені дипломами учасника та призами із символікою спартакіади.

Ці змагання - яскравий приклад того, що жити життям, наповненим подіями, новими звершеннями і перемогами, гідний кожен! Від участі у змаганнях та від спілкування між собою спортсмени і вболівальники отримали масу позитивних емоцій та відчуття командного духу. За відгуками почесних гостей та учасників заходу багато добрих слів було сказано на адресу організаторів, зазначено високий рівень їх підготовки, висловлені побажання проведення такого свята в майбутньому та готовність взяти в них участь.

Одинадцять переможців регіональних змагань візьмуть участь у фінальному етапі спартакіади в м. Ужгороді з 11 по 15 вересня цього року. Побажаємо нашим спортсменам нових перемог і щоб до скарбнички нагород збірної команди Донецької області додались дипломи та кубки Всеукраїнської спартакіади.


ПРОВЕДЕНО ПЛАНОВИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ГОЛІВ КОМІСІЙ ІЗ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ТА БУХГАЛТЕРІВ ПІДПРИЄМСТВ

08 червня 2018 року у приміщенні виконкому Дружківської міської ради спеціалістами Дружківського міського відділення управління ВД Фонду соціального страхування України в Донецькій області проведено плановий семінар з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування для голів комісій із соціального страхування та бухгалтерів підприємств, установ, організацій міста Дружківки. В заході взяли участь представники 65 страхувальників міста.

На семінарі надана інформація щодо нормативної бази, якою регулюються питання загальнообов’язкового державного соціального страхування з урахуванням останніх змін.

В ході семінару розглянуті питання дотримання законодавства комісіями із соціального страхування при прийнятті рішень про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення застрахованим особам; порядку і правильності обчислення страхового стажу для призначення матеріального забезпечення за даними персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування; вимоги до заповнення листків непрацездатності; умови надання всіх видів матеріального забезпечення. Особливу увагу було приділено питанням недопущення затримок при наданні матеріального забезпечення та аналізу найпоширеніших помилок при обчисленні страхового стажу та визначенні розміру середньоденної допомоги.

Окремим питанням було розглянуто Порядок лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм згідно Постанови правління Фонду від 13.07.2017 № 39 за принципом «гроші ходять за людиною», яким запроваджено з 01.01.2018 принципово новий механізм забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм. Особливу увагу було приділено переліку захворювань і травм, після перенесення яких у застрахованої особи виникає право на медичну реабілітацію та обговоренню результатів проведеного аналізу по місту щодо наявності застрахованих осіб, які хворіють більше 120 днів протягом календарного року та не звернулись до відділення із заявою про забезпечення лікуванням в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

Крім того, страховим експертом відділення було доведено до відома страхувальників, що 21 грудня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Фонд соціального страхування підписали Меморандум про партнерство та співробітництво, основною ціллю якого є створення сприятливих умов для надання допомоги спортсменам та тренерам, членам штатних збірних команд у разі настання нещасного випадку під час навчально-тренувальної діяльності та економічне стимулювання застрахованих.

По завершенню семінару спеціалістами відділення було надано кваліфіковані та вичерпні відповіді на поставлені запитання представникам страхувальників а також наголошено, що новини стосовно діяльності Фонду, а також роз’яснення з питань надання матеріального забезпечення та соціальних послуг за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм регулярно висвітлюються на сайті Дружківського міського відділення http://drufss.zzz.com.ua та на сайті виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України http://www.fse.gov.ua.


 16.01.2018 р. на ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів» страховим експертом з охорони праці спільно з спеціалістами управління Держпраці був проведено семінар – нарада, де розглядались таки питання:

 - виробничий травматизм на підприємстві, по Донецькій області;

-безпека праці на робочому місті;

- внесення зміну ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» ЗУ №2148 - 8  від 03.10.2017 р.

 Як свідчить аналіз виробничого травматизму по підприємству, основними причинами нещасних випадків на виробництві є:

- порушення вимог інструкції з охорони праці працюючими;

- неналежний контроль за дотриманням вимог інструкції з охорони праці та посадових інструкцій безпосередніми керівниками робіт.

      Дуже багато залежить від самих працівників, а саме від безпечного виконання своїх трудових обов’язків, так як охорона праці для працівника – єдиний спосіб зберегти найцінніше – своє життя та здоров’я. Про це слід пам’ятати і виконувати вимоги безпеки праці, як невід’ємну складову наших трудових обов’язків. У цьому повинні бути зацікавлені і працівник, і роботодавець.

      Зниження рівня виробничого травматизму залежить не тільки від фінансування заходів з охорони праці, навчання працівників  безпечним  прийомам праці, від медичних оглядів, професійного добору, надійності роботи устаткування , роботи служби охорони праці, але, в першу чергу, від добросовісного ставлення до виконання  вимог нормативно – правових актів з охорони праці безпосередньо працівниками на своєму робочому місці.(ст.14 Закону України «Про охорону праці» передбачає, що працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про  безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь - яких  робіт чи під час перебування на території підприємства.

Страховий експерт з ОП                                                                 Л.М.Мамонова


Фонд соціального страхування України:

З НАДІЄЮ – ДО МАЙБУТНЬОГО !

/«День інваліда» – 3 грудня 2017р./

Щороку 3 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Складно представити цивілізований світ без милосердя таповажного відношення до тих членів суспільства, які потребують додаткової уваги і турботи: дітей, людей похилого віку і людей з обмеженими можливостями. Такі проблеми мають глобальні масштаби та вирішуються під час реалізації загальнодержавних соціальних програм.

Одним із головних  напрямів роботи Фонду соціального страхування України є турбота про людей, які стали інвалідами праці в результаті отриманих ними на виробництві травм або професійних захворювань.

Зусилля усіх працівників Фонду, зокрема і Дружківського відділення постійно спрямовані на виконання статутних завдань соціального страхування:

-  реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві  та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування; 

-  надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг;

-  профілактику нещасних випадків і профзахворювань.

У Дружківському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування України станом на 1 грудня 2017 року обслуговується майже 1070 потерпілих на виробництві (у т.ч. 385 внутрішньо переміщених осіб),  з них 400 інвалідів праці, з яких  6 осіб -  інваліди І групи, 43 особи – інваліди ІІ групи, 351 особа – інваліди ІІІ групи.

Особливу увагу співробітники Фонду приділяють потерпілим на виробництві (членам їх сімей), які тимчасово переміщені із зони проведення АТО, це категорія людей, які постраждали двічі…

Система загальнообов'язкового державного страхування гарантує виплату не лише матеріального забезпечення та страхових виплат, які здійснює Фонд, але і забезпечення широким спектром медико-соціальних послуг, а саме: санаторно-курортним лікуванням, забезпеченням технічними засобами реабілітації, автомобілями, протезуванням, медикаментами, консультаціями та лікуванням в лікувально-профілактичних установах.

Усі вищезгадані послуги, види, форми і об'єм реабілітаційних заходів, оптимальні терміни їх здійснення, виплати на постійний сторонній і побутовий види доглядів визначаються довідкою МСЕК та індивідуальною програмою реабілітації  інваліда, розробленою МСЕК з урахуванням місцевих можливостей, соціально-економічних, географічних і національних особливостей.

Так, тільки за 11 місяців поточного року 29 інвалідів праці отримали санаторно-курортні путівки, а це не мало не багато - близько 390 тис.грн. Необхідно зазначити, що періодичність забезпечення санаторно-курортними путівками безпосередньо залежить від групи інвалідності, а саме: інваліди І групи отримують путівки щорічно, ІІ групи - 1 раз на два роки, ІІІ - 1 раз на три роки. Дружківським відділенням забезпечено путівками без виключення усіх бажаючих інвалідів праці.

Крім того, 1 потерпілий ІІІ групи пройшов медичною реабілітацію в умовах санаторно-курортного закладу, що в грошовому еквіваленті складає 24,2 тис.грн.

Одним з видів реабілітації є медикаментозне лікування. Так, станом на 1 грудня 2017г.  Дружківським відділенням Фонду цей вид реабілітації отримали 26 осіб. На виплати за медикаменти і вироби медичного призначення  витрачено близько 82тис.грн.  Четверо потерпілих забезпечено ортопедичним взуттям, на загальну суму 16,6 тис.грн. Виплати на побутове обслуговування отримують 15 інвалідів праці,  7 інвалідів праці - виплати на постійний сторонній догляд та 1 інвалід - виплати на спеціальний медичний догляд, що сумарно складає майже 275,1 тис.грн.  Ще 5 інвалідів отримують виплати на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів "Славута", якими свого часу їх забезпечено за рахунок коштів Фонду. Слід зазначити, що станом на 01.12.2017р. автомобілі, після 10-річної експлуатації, передані  Фондом у власність 7 потерпілим – інвалідам (у т.ч. 3– внутрішньо переміщені особи) і зараз ці потерпілі знову мають право на отримання нового автотранспорту.

У відділенні Фонду забезпечено безперешкодний доступ особам з обмеженими можливостями, встановлено пандус, працює кнопка виклику фахівців відділення.

Працівники відділення Фонду постійно ведуть активну роботу по інтеграції потерпілих на виробництві  до активного суспільного життя шляхом залучення їх до спортивних заходів, які проводяться, як окремо робочими органами Фонду, так і спільно з іншими службами, які опікуються проблемами інвалідів.

Починаючи з 2013 року, виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України організовується проведення всеукраїнських спартакіад серед інвалідів праці «Сила духу».

Спартакіада «Сила духу» - це відкритий спортивний захід, що проводиться щорічно з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

         У надзвичайно запеклому суперництві спортивна дружня команда Донеччини виборола друге місце на п’ятій Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу» у загальнокомандному заліку. Це стає доброю традицією для спортсменів-інвалідів, адже вже третій рік поспіль команда Донецької області повертається на рідну землю із срібним кубком.

          Але є ще один важливий вид допомоги, якої так потребують люди, що потрапили до складної життєвої ситуації - людське відношення до себе!  І отримання саме цього виду допомоги співробітники Дружківського відділення Фонду намагаються забезпечити усім потерпілим, щоб повернути людей, що потрапили у біду, до активного суспільного життя.

Велика  увага приділяється встановленню особистого контакту працівників Фонду з потерпілими або сім'єю загиблого на виробництві, своєчасному проведенню страхових виплат, наданню моральної і психологічної підтримки. Іноді працівники Фонду - єдині люди, до яких приходять потерпілі зі своїми проблемами, саме з ними вони мають можливість обговорити наболіле, поділитися своїми успіхами. Вражає сила волі і стійкість духу людей, що потрапили в складні життєві ситуації. Саме при особистих зустрічах з інвалідами найбільш відчувається необхідність нашої роботи.

Наш обов'язок - допомагати людям, які отримали травми на виробництві не лише матеріально, але, в першу чергу, своєю увагою і чуйністю, добрим словом і конкретними справами. На усе це кожен, що звернувся до нас, завжди може розраховувати!

Користуючись випадком, бажаємо усім інвалідам покращення здоров'я, оптимізму, сімейного затишку, гідної поваги і вдячності людей! Гарантуємо, що відділення Фонду і надалі робитиме усе можливе і неможливе для залучення інвалідів праці до активного способу життя та надання їм своєчасної допомог у моральній, фізичній і соціальний реабілітації.

З найщирішими побажаннями,

колектив Дружківського міського відділення                         03.12.2017 рік


Круглий стіл з охорони праці

26 та 27 жовтня 2017 року на підприємстві ПАТ «Веско», ПАТ «Дружківське рудоуправління» під головуванням страхового експерта з охорони праці відділення, за участью заступника директора з охорони праці ПАТ «Веско» та спеціалистов відділу навчання підприємств проведені «круглі столи». Були розглянути таки питання:

  • внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» при оформленні матеріалів спец розслідування;
  • про оформлення всіх пунктів акту за формою Н-5;
  • про навчання спеціалістів служби охорони праці у 2018 році.

14 вересня 2017 року страховий експерт з охорони праці Дружківського міського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області взяла участь у семінарі – нараді,  який проходив у приміщенні Навчально – кваліфікаційного комбінату м. Мирнограду на тему: «Про стан виконання профілактичної роботи у серпні 2017 року та напрямки роботи на 2 півріччя 2017 року.

Учасники семінару були залучені до ділової гри, запропонованої працівниками управління, метою якої було розв’язання ситуаційних завдань, з якими стикаються на практиці страхові експерти під час розслідування нещасних випадків та професійних захворювань.

За результатом семінару, проведеного управлінням виконавчої дирекції Фонду у м. Мирнограду,  страховим експертом з охорони праці Дружківського міського відділення управління ВД ФСС України в Донецькій області  15 вересня 2017 року у приміщенні Дружківської міської ради було організовано  семінар на тему : «Про порядок повідомлення Фонду про нещасні випадки на виробництві, оформлення актів розслідування нещасних випадків за формою Н-5, оформлення матеріалів спеціального розслідування»

У семінарі взяли участь інженери з охорони праці і відповідальні особи за охорону праці 19 підприємств міста, було запрошено заступника директора з охорони праці ПАТ «Веско».

Під час семінару розглядалися актуальні питання, пов’язані з реорганізацією Фонду,  опрацювання  порядку розгляду протоколів про адміністративні правопорушення  у випадках, передбачених чинним законодавством.

 На завершення семінару слово було надано заступнику  директора з охорони праці ПАТ «Веско» Дроздову В.В, який доповів про роботу служби охорони праці ПАТ «Веско» за 8 місяців поточного року.


23 серпня 2017 року  з метою вирішення нагальних соціальних питань здійснено відвідування 2 інвалідів праці, а саме інваліда ІІІ групи Лиженка Віктора Анатолійовича, який знаходиться на стаціонарному лікуванні в КЛПУ “Дружківська міська лікарня №2” та інваліда – «спинальника» І групи Погорєлова Володимира Івановича, за місцем проживання. Потерпілі-інваліди в повному обсязі забезпечені реабілітаційними засобами, отримують санаторно-курортне лікування, медикаментозне лікування, в результаті чого нагальні соціальні питання відсутні.

 

  • ban contact
     
  • ban contact
     
  • ban contact
     
  • ban contact
     
  • ban contact
     

Фотогалерея

Misto 14
Misto 14
Misto 08
Retro 63