Ініціативна група

До уваги громадськості!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) виконавчий комітет Дружківської міської ради  оголошує про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Дружківської міської ради. До ініціативної групи будуть включені представники діючої громадської ради при виконкомі, інститутів громадянського суспільства, які не представлені в громадській раді, представники органу при якому утворюється рада.

Представники інститутів громадянського суспільства мають змогу надати кандидатури до складу ініціативної групи до 10 листопада 2017 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">infpolitika@gmail.comз обов’язковим зазначенням П.І.Б., інституту громадянського суспільства, посади в інституті громадського суспільства, контактних даних (телефон та електронна адреса).

Телефон для довідок (06267) 4-20-52 Мамцева Ірина Валеріївна, начальник відділу з інформаційних та внутрішньополітичних питань виконавчого комітету Дружківської міської ради.

Зазначаємо, що всі офіційні інформаційні повідомлення, рішення щодо роботи ініціативної групи, установчих зборів та роботи громадської ради при виконавчому комітеті Дружківської міської ради.будуть розміщені на офіційному сайті міської ради в розділі Громадська рада за адресою: https://druisp.gov.ua/gromadsyka-rada/initsiativna-grupa

Відділ з інформаційних та внутрішньополітичних питань

 виконавчого комітету Дружківської міської ради


Розпорядження міського голови від 13.11.2017 №251 "Про затвердження ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів нового складу Громадської ради при виконкомі Дружківської  міської   ради" 

Протокол №1 Засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при  виконавчому комітеті Дружківської міської ради 

Протокол № 2 Засідання ініціативної групи  з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при  виконавчому комітеті Дружківської міської ради


ПОВІДОМЛЕННЯ

Ініціативної групи з підготовки установчих зборів

Громадської ради при виконкомі Дружківської міської ради

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Дружківської міської ради розпочинає роботу із формування нового складу Громадської ради при  виконавчому комітеті Дружківської міської ради.

Запрошуємо інститути громадянського суспільства, легалізовані відповідно до чинного законодавства України, взяти участь у проведенні установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при  виконавчому комітеті Дружківської міської ради, які будуть проведені «28» лютого 2018 р. о 14 год. 30 хв. Місце проведення зборів – м. Дружківка, вул. Соборна, 16.

Для участі  в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву (додаток №1) у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви необхідно додати належним чином засвідчені документи, передбачені Типовим положенням про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 (зі змінами), в тому числі: рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах; біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства з зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації (адреса, моб.телефон, електронна пошта) копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку; інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства  (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані   програми,   друковані   видання,   подання   інститутом громадянського    суспільства    відповідному   органу   письмових обґрунтованих  пропозицій  і  зауважень  з  питань  формування  та реалізації  державної політики у відповідній сфері та інформування про  них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі,  коли інститут громадянського суспільства працює менше року- за період діяльності);  інформація    про    отримання    інститутом   громадянського суспільства  як  володільцем  бази  персональних даних його членів згоди  делегованого  ним представника на обробку його персональних даних.

Документи надавати Голові ініціативній групи Мацко Тетяна Миколаївна  у термін з 15.01.2018 до 30.01.2018 включно - щоденно з 09.00 до 16.00 за попереднім узгодженням 0507093895 (крім вихідних та святкових днів) за адресою м.Дружківка, вул.Чернігівська (Орджинікідзе), 1а, каб.3. Датою подання пакету документів на участь в установчих зборах є дата їх надходження до Голови ініціативної групи. Приймання заяв в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення.

E-mail: profsp@i.ua

Телефон для довідок:  0507093895  або (6267)42152

В обов’язковому порядку електронні копії вказаних документів надсилати на вищевказану електронну адресу.

 Пам’ятка щодо підготовки пакета документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання складу громадської ради виконкомі дружківської міської ради