Ініціативна група

До уваги громадськості!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) виконавчий комітет Дружківської міської ради  оголошує про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Дружківської міської ради. До ініціативної групи будуть включені представники діючої громадської ради при облдержадміністрації, інститутів громадянського суспільства, які не представлені в громадській раді та облдержадміністрації, представники органу при якому утворюється рада.

Представники інститутів громадянського суспільства мають змогу надати кандидатури до складу ініціативної групи до 10 листопада 2017 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">infpolitika@gmail.comз обов’язковим зазначенням П.І.Б., інституту громадянського суспільства, посади в інституті громадського суспільства, контактних даних (телефон та електронна адреса).

Телефон для довідок (06267) 4-20-52 Мамцева Ірина Валеріївна, начальник відділу з інформаційних та внутрішньополітичних питань виконавчого комітету Дружківської міської ради.

Зазначаємо, що всі офіційні інформаційні повідомлення, рішення щодо роботи ініціативної групи, установчих зборів та роботи громадської ради при виконавчому комітеті Дружківської міської ради.будуть розміщені на офіційному сайті міської ради в розділі Громадська рада за адресою: https://druisp.gov.ua/gromadsyka-rada/initsiativna-grupa

Відділ з інформаційних та внутрішньополітичних питань

 виконавчого комітету Дружківської міської ради


Розпорядження міського голови від 13.11.2017 №251 "Про затвердження ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за частю інститутів громадянського суспільства для обрання членів нового складу Громадської ради при виконкомі Дружківської  міської   ради"