Комплексний план Дружківської ОТГ

ОГОЛОШЕННЯ! про початок проведення громадських обговорень щодо формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Дружківської територіальної громадиВідповідно до Постанови КМУ «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» №926 від 01.09.2021р. та рішення Дружківської міської ради «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Дружківської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області» від 30.08.2021 №8/12-19, виконавчий комітет Дружківської міської ради повідомляє, що розпочато громадські обговорення щодо формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Дружківської територіальної громади.

Даний документ створюється з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів та з урахуванням концепції інтегрованого розвитку території територіальної громади (за наявності), передбачає узгоджене прийняття рішень щодо цілісного (комплексного) просторового розвитку населених пунктів як єдиної системи розселення і території за їх межами.

Для реалізації проекту розроблення Комплексного плану просторового розвитку території громади буде створено робочу групу, яка є консультативно-дорадчим, координуючим органом. Відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» №926 від 01.09.2021р., встановлено вимоги до персонального складу робочої групи:
• у персональному складі робочої групи частка членів, що представляють сільські, селищні, міські ради та виконавчий орган відповідної сільської, селищної, міської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;
• повинно бути забезпечено участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу;
• допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади. В подальшому робочою групою будуть обговорені загальні пріоритети розвитку територіальної громади:
• бачення перспективи розвитку територіальної громади;
• перелік пріоритетів довгострокового розвитку територіальної громади;
• визначення основних заходів щодо сприяння залученню інвестицій, поліпшення умов життєдіяльності та господарської діяльності.

Пропозиції щодо кандидатур, які будуть включені до складу робочої групи будуть прийматися на наступний день після публікації оголошення та протягом 10 робочих днів.

Крім того, пропозиції до завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території громади та пропозиції до заяви про обсяг стратегічної екологічної оцінки будуть прийматися на наступний день після публікації оголошення та протягом 15 робочих днів.
Всі пропозиції можна направляти:
- поштою на адресу: Виконавчий комітет Дружківської міської ради, вул. Соборна, 16, м. Дружківка, Донецька обл., 84205.
- на електронну адресу (е-mail): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сьогодні територіальні громади вступають в новий етап свого існування. Вони отримали повноваження, ресурси власні та ресурси зовнішні. Вони є відповідальними перед своїми мешканцями за формування комфортного та безпечного середовища проживання. Для цього потрібен розвиток – прогнозований та вмотивований. Потрібне планування розвитку та планування простору. І цей процес не зупинити, потрібно йти вперед і вчитися під час руху. Нам важливо почути думку кожного мешканця громади, адже тільки активна співпраця може призвести до максимально ефективного результату.

Виконавчий комітет Дружківської міської ради.

Joomla Plugins