ПЕМЗО «Міськсвітло»

 Підприємство електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» утворилося в 1965 році. У 1989 році увійшло до складу багатогалузевого об'єднання комунального господарства . З 1992 року багатогалузеве об'єднання комунального господарства було ліквідовано і ПЕМЗО «Міськсвітло» стало самостійним підприємством, працює під управлінням житлового та комунального господарства Дружківської міської ради.

Повна назва підприємства: Підприємство електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» Скорочена назва підприємства: ПЕМЗО «Міськсвітло» Власник підприємства: Дружківська міська рада. Дата реєстрації підприємства: 25 грудня 1991 року. Орган реєстрації: Виконавський комітет Дружківської міської ради Донецької області. № свідоцтва про реєстрацію: 293469 Серія А00 Форма власності: Директор підприємства: Комунальна власність Горбаньова Тетяна Вікторівна

Адреса юридична та поштова: 84201, Донецька область,м. Дружківка, вул. Дубініна, буд. 8. Тел.0501040074, ,Диспечерска служба 050-1040064  . «Відкритий прийом » з населенням міста один раз в тиждень: Вівторок з 9-00 до 12-00 годин.


Вид діяльності: розподіл і постачання електричної енергії. Основна задача діяльності підприємства:

Забезпечення нормативного рівня освітленості автомагістралей і вулиць міста, площ, бульварів і місць масового відпочинку городян з максимально можливою економією електроенергії, що витрачається на ці цілі.

Запровадження сучасних енергозберігаючих світильників зовнішнього освітлення вітчизняних фірм-виробників. Максимальне використовування висотних освітлювальних установок. Реконструкція мереж електропостачання використовуючи самонесучі ізольовані дроти(СІД) та кабельні лінії (КЛ).

Напрям робіт:

Встановлення сучасної мікропроцесорної системи диспетчерського управління.

Модернізація виконавчих пунктів (шаф) управління системою зовнішнього освітлення.

Заміна фізично зношених і морально застарілих світильників на сучасні енергозберігаючі світильники вітчизняних виробників.

Використовування світильників з лампами ДНаТ потужністю 70-100-150 Вт.

Декоративне підсвічування місць відпочинку, парків, скверів міста, дворових територій малопотужними та декоративними світильниками (9-11-18 Вт).

ПЕМЗО «Міськсвітло» надає послуги населенню та підприємствам з роботи автовишки та ямобура. Заявки приймаються за адресою: Донецька область,м. Дружківка, вул. Дубініна, буд. 8. Тел. факс: 0501040074 .